Преподаватели

Абрамян Наталия Дмитриевна

Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова, Киев

 


Абрамян Наталия Дмитриевна - Отзывы

 1. ничего подобного… сама училась в Абрамян 2 года и ниразу она взяток не брала…
  а то что у вас что – то с ней не сложилось это ваши проблемы!!!!

   
 2. “Ты что смеёшься!!! Она пародия на препода!!!… Сколько лет живёт в Украине – языка не знает!! Лекции никакие! Семинары вообще не ведёт. Ждёт экзамена, что бы побольше бабок срубить!!…
  Не понимаю за что её держат в универе! Ещё помешана на сексе! Только и разговоры о нём на парах….!!!!!!!!
  Ещё раз повторяю – НИКАКАЯ!!!

  Коли я сказав “”вона розмовляє зі студентами нашою мовою””, я не мав на увазі українську чи російську, а взагалі спілкування. А те, що української не знає – це дуже погано…Хоча, як вона її нормально вивчить якщо вона етнічна росіянка і живе у суцільному російськомовному середовищі… Про секс вона говорить багато, але ж таке життя, насправді.
  І ще часто бувало, коли на семінарі, (до якого не готувався майже ніколи) починала щось розповідати (зазвичай, історії зі свого життя), і так пролітав час, і всі задоволені xD До речі, не чув щоб вона брала на лапу…Хоча не кажу що такого не може бути.”

   
 3. Викладач просто СУПЕР!! Викладає матеріал на ура, і, що найголовніше, вона розмовляє зі студентами нашою мовою, ставиться до нас як до рівних. Поважаю її. Правда, вимагає від студентів знання матеріалу, але це тільки плюс -)

   

Добавить отзыв