Преподаватели

Белей Тетяна Іванівна

Тернопольский национальный педагогический университет им. В.Гнатюка, Тернополь

 


Белей Тетяна Іванівна - Отзывы

 1. До пар готується справді дуже ретельно, але стосовно її людяності можна трохи посперечатись, занадто високої думки про себе.

   
 2. Чудова викладачка! А ще краща людина! напевно нема таких людей, до яких вона б не достукалась і які б її не любили (особливо її студенти)!!!

   
 3. професіонал)

   
 4. просто супер!!!!

   
 5. дуже суперова викладачка!!!! вона до пар готується ще більше, ніж самі студенти :) і дуже дуже молодець !!!

   
 6. викладач з великої букви!!!

   
 7. абсолютно солідарна з попередніми коментарями!

   
 8. це просто без перебільшення еталон викладача! насправді багато кому із англійців варто повчитися в неї методиці викладання найважчих предметів на факультеті! За те як вона викладається їй студенти повинні дякувати і тішитись, шо вона це все робить!

   
 9. Тетяна Іванівна не дарма є першою у списку викладачів! :) І справа тут не в прізвищі, а в її стараннях та, як результат, успішній викладацькій діяльності. Побільше Вам розумних студентів, з якими буде приємно працювати і добиватися разом високих результатів! Мій відгук – THUMB UP! -)

   
 10. Хороша викладачка

   
 11. дуже суперова викладачка!!!! вона до пар готується ще більше, ніж самі студенти :) на її заняття приємно і цікаво ходити! людина надзвичайно творча, постійно працює над собою, надзвичайно доступно подає навчальний матеріал! Вона ідеал і взірець справжнього викладача :))))

   

Добавить отзыв