Преподаватели

Білинський Михайло Емільович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Білинський Михайло Емільович - Отзывы

 1. BRILLIANT MAN,WELL-EDUCATED AND VERY SMART……THANK GOD THAT I’VE KNOWN HIM……

   
 2. О нем можно говорить разное: Человек-энциклопедия, Человек Веха, вам, засранцам, вообще повезло что он на вашем пути встретился. А его скоттиш инглиш, вообще, жыр. Очень мало людей с мировоззрением типа поебическое дао согласнЫ преподавать, так что ловите момент, малята.

   
 3. майкл!!!! класний, добрий дядько – викладачі іноземних мов, рівняйтеся на нього!!!

   
 4. my favourite teacher !!!
  perfect pronunciation, brilliant mind, high intellect, unbelievable sense of humour, fabulous style of leading students through high mountains of language history, etc.
  yes, he’s not the only smart person in Eng Phil department, but no one can express such simple ideas by means of such complicated words-
  yes, he knows how to share his knowledge, just not everyone is able to accept it-
  yes, he often comes late, but you must admit that this also makes him special!

   
 5. brilliant teacher

   
 6. він вас не завалить,і це головне)

   
 7. класний викладач. Прив исокій посаді , він не носить себе дуже високо, як більшість викладачів!!!простий і прікольний. НІКОЛИ НЕ СТАвитЬ ТАЛОНІВ!

   
 8. Чудовий викладач, а ви неуки, ті, хто його не розщуміє. Чомусь я його завжди добре розумію, хоча закінчила не спеціалізовану школу чи гімназію. Дуже йому вдячна за хороші оцінки з англійської. Михайло Емільович так тримати!!!

   
 9. Голову схиляю перед його знаннями. Це високо-інтелектуальна та ерудована людина

   
 10. класний дядько, багато запізнюється, під кінець заліку ставив на голову кращі оцінки і набагато менше змушував розказувати… до нього можна підійти з більшістю проблем широкого спектру)

   
 11. Дуже добрий викладач!

   
 12. Я його кохаю, хочу від нього дитину!

   
 13. надзвичайна людина! мій улюблений викладач!!!

   
 14. взагалі неймовірно чудовий викладач,дуже любить студентів і до всіх відноситься по-моєму аж занадто лояльно і з величезним розумінням)))а вимова просто шикарна!!))))

   
 15. очаровашка) предмет знає ідеально. а щодо вимови, то вона у нього бездоганна за критеріями RP, і якщо хтось його не розуміє – це ваші власні недопрацювання і лінь.

   
 16. Він кльовий!Нехай трохи забудькуватий та непунктуальний, але певно всі по-справжньому розумні і вчені люди такі. Приємно мати справу з дійсно знаючим викладачем

   
 17. чудовий викладач
  ходити на пари – одне задоволення
  вимова неперевершена, він говорить ідеально
  хотіла б я подивитися на ту людину, яка каже, що його нереально зрозуміти

   
 18. Він просто геніальний і як людина унікальний, взагалі найкрашче що ми маємо на кафедрі

   
 19. “Нормальна людина, з розумінням ставиться до студентів, прекрасно володіє англійською мовою, один з найкращих професіоналів на факультеті. Звісно, він не святий, комусь оцінку, можливо, і трохи занизить, комусь – навпаки. Але таким “”грішать”” всі викладачі. До того ж, справді дуже об’єктивно оцінити сотні студентів не може ніхто.”

   

Добавить отзыв