Преподаватели

Біляцька Валентина Петрівна

Днепропетровский национальный университет, Днепропетровск

 


Біляцька Валентина Петрівна - Отзывы

 1. Народеее! Людиии! Відгукніться, поділіться, як писати у Влентини Петрівни курсову??? Будь ласка. Чекаю.

   
 2. НАЙКРАЩА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 3. Ну просто супер!!!!!!!!!!!!!!!

   
 4. Валентина Петрівна, справді, чудо, неймовірна жінка. Знаєте, прийшовши до ун-ту, перше прізвище, про яке я почула, було БІЛЯЦЬКА. Говорили багато і різне. Однак зараз сесія закінчилася і я цілком впевнено говорю, що заробити у неї 5 можливо. Коли я відкрила заліковку, а там 95 – щастю меж не було. До того ж, що може бути цікавіше і легше, ніж УНТ(ну, звісно, якщо ви вступили до цього ун-ту і факультету за власним бажанням)?! Я дуже вдячна Валентині Петрівні і просто її обожнюю!!!

   
 5. Валентина Петрівна the best

   
 6. Знаєте, особисто я, всіх людей поділяю на особистість і не особистість. Так от Валентина Петрівна відноситься до першої категорії. Це надзвичайно освічена й розумна жінка, на лекції, а тим більше практику, йдеш, чесне слово, як на свято. Чекаєш завжди чогось нового, приємних відчуттів. Коли вона посміхається схожа на ясне сонечко, звісно, трапляються і хвилини гніву,однак вона в цьому не винна . Загалом, відноситься так, як і до неї.

   
 7. за Біляцьку пасть порву

   
 8. Валентина Петрівна, ви просто сонечко!)))) Як Вас можна не любить?!

   
 9. Валентина Петрівна – добра душа) Не тріпайте їй нерви

   
 10. по крайней мере это человек искренний. что еще надо? предмет свой знает отлично, лекции никогда с бумажки не читает. ее слушать всегда интересно. если ее не драконить, то она будет очень положительно к тебе относиться. а если еще и учить что-то – цены тебе не будет.

   
 11. нормальная она….деньги любит как все….нервы не мотает…только предложи..согласится…что еще надо

   
 12. Неплохая женщина.всех понимает. кстати, я у нее курсовой проэкт пишу, не жалуюсь. Экзамен сдала на отлично по УНТ.Валентина Петровна, вы супер!

   

Добавить отзыв