Преподаватели

Бобало София Ивановна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Бобало София Ивановна - Отзывы

 1. Та нормальна викладачка, якщо ти ніфіга не робиш, але ходиш на пари і хтось робить тобі лаби, ти стараєшся показати, шо ти щось хочеш робити (хоча може і не хочеш) то все буде ОК, на екзамені списати можна обережно, та й все. Було би бажання!!!

   
 2. хороша жіночка, дуже навіть :)))

   
 3. практичних вона в мене не вела, але як лектор цілком норм, і як маєш хоч якесь поняття про Паскаль, і робиш лаби-то все буде гуд!
  списувати теж в неї можна, але обережно, без наглості

   
 4. “ніяка вона не тупа… хороша… я задоволена…обсяг програмування зменшувати ???? а для чого тоді ПРИКЛАДНА лінгвістика… просту філологію і в Франка вчать )

  Софія Іванівна рулить )
  як не крути )
  рада, що попала до неї в групу)
  а хто пише, той двічі читає (то я про лаби)
  і не подумайте шо я задрот )
  сама мала “”недопуск”” до екзамену )”

   
 5. ха! а ви думаєте, шо в інших викладачів в лабораторках творчі роботи писати можна? так само тупо переписується методичка… в мене Софія Іванівна лише лекції веде, практичні інший викладач і абсолютно ніякої відмінності в оформленні робіт немає, а Софія Іванівна хороший викладач, в будь-якому випадку вивчити доводиться, а ті екзамени, якими так лякають, дуже легко можна здати, якшо звичайно мінімально підготуватись, адже авдання складені дуже демократично, можливо аж занадто….

   
 6. Чесно-класна тьотя, хотя нею і лякають всіх, може поставити оцінку навіть якщо ти тільки відвідував, а якшо не дай Бог хтосьпіде на комісію-всі здадуть, в крайньому разі, всі мої здали!
  АЛЕ ЛАБИ В НЕЇ ЗДАВАТИ -ЦЕ ЖЕСТЯК,навіть, якщо вона правильна, то їй все рівно щось не пре!!!

   
 7. Чітко сформовані вимоги до здачі лабораторок і видів завдань. Якщо перечитати те , що пропонується і зробити завдання, то несподіванок не буде. Тре просто нормально ставитися до свого навчання, а не ганьбитися від своєї ліньки.

  Поважаю. Людина слова. А те що кажуть, то плітки. Сам вчився під її керівництвом на предметах. Всі результати потрібності чи непотрібності потім, на роботі, повилазять )))

   
 8. І мені дуже подобається, хоч філологам Паскаль і ні до чого….тільки, хто взагалі вчитися не хоче – має великі проблеми…… з моєї групи вигнала трьох на вільні хліба…..ну і правильно зробила :)

   
 9. Типова левиця, витримана, шляхетна, а стогнуть шлангісти, що вчитися не хочуть, вважають що ощасливили універ своїм поступленням.

   
 10. Софія Іванівна – дуже хороша викладачка бо я таки вивчила той нікому вже не потрібний Паскаль. І вважаю що вона має вже свій сформований метод як саме слід заставити студента вчитися і звертати увагу на її предмет. А хто на неї скаржиться , той просто не ходить на пари і не вчиться. Філологам привіт (до речі я була в 11 групі)

   
 11. сенсей Бобало – нормальна тітка. Нормально ставить оцінки при умові шо її не зайобувати. Тільки тоді у вас починаються проблеми.

   
 12. Класна цьотка. особисто я їй нічого не платила.

   
 13. Чудова викладачка. Замість того, щоб бабло пихати, краще б вчились.

   
 14. хто хоче навчитись = навчиться і подякує.
  хто не хоче – туда йому і дорога.
  а хто вважає що йому не потрібен якийсь предмет повинен подумати про це ПЕРЕД вступом.

   
 15. “скоріше добре, ніж погано. “”пациент скорее жив, чем мертв.”” вона не у всьому (м’яко кажучи) розбирається, але в дечому дуже серйозно.
  її РСАд старий, але вчитись по її методичках – дуже просто, має талант пояснити все зрозумілоі викласти швидко.
  хіба що ніколи не визнає своєї неправоти, ніколи не прислухається до твоєї думки (аякже – в неї є своя, читай=правильна), … консерватор, словом.
  але, всі це визнають,вчитись примушує, а хто програмує, ще колись подякує за ЛЗСАПр. може.

  +/-“

   
 16. нормальна баба. якшо на пари ходити і проблем не буде

   
 17. Софія Іванівна – чудовий і дуже хороший викладач. А те що деякі двійочники не знають її предмет, то нехай йдуть геть з універу. Якби побільше таких викладачів, то і рівень освіти був би кращий.

   
 18. Класная училка.

   
 19. дуже розумна викладачка.

   
 20. Прикольна викладачка!!!, навчила багато, за то ы поважаю.

   
 21. Багато навчила і справедливо оцінювала

   
 22. “Да…. Ничего, не нравится “”4,5″” – вам еще 2001 не давали. Вы думаете, там что-то отличается? Ну да, забыл – там Панчак! Увидите, что надо, чего не надо! Хе-хе

  София Ивановна – молодец!”

   
 23. “Ще лаз про P-CAD!
  Пояснюю для особливо відсталих! концепція роботи 4.5 і 2001 не відрізняється – змінюються лише певні інструменти.
  Якщо вам на 3 курсі дати 2001 і вимагати все те, що потрібно вимагати при використанні даного продукту – ви загнетесь!
  Невже не ясно – не можливо вивчити 2-ядерний проц, не вивчивши КР580ВМ80. так само і з P-CAD. 4.5 вам дали, щоб вам же было лекше, а ви всы високоінтеоектуальні компютерщики, які в курсі всіх ІТ :)))
  “”Слёзи мешают говорить”””

   
 24. ВИХОВАТЕЛЬ!!!

   
 25. Розумна і Справедлива. Ті хто її ображає нікчеми і злі на все в житті. Лікуватись потрібно

   
 26. Придурку, який вякав про P-CAD.
  Ти вкурсі, що ця САПР найпоширеніша в світі сучасних ІТ. Зараз вийшов аплоад до неї, а повна версія зі всіма трасувальниками коштує 250000 у.о.
  А ти не можеш поняти версію 4.5.
  Нічого Панчак через рік тебе нагне…..

   
 27. Заставила вивчити предмет від і до :)
  Не кожному викладачу це вдавалось. -)

   
 28. нормальна преподша, не розумію, чого нею так лякали)

   
 29. to малалєтці , який писав про PCAD і компілятори: а ти вже я бачу крутий чувак, який до клавіатури вже рідко доторкається і на софтсерві консалтить тіми з приводу менеджменту пректу та по новим технологіям? Не подобається, то їдь в Індію, там тебе швидко навчать ковбасити на Джаві, а будеш як віл вкалувати до кінця життя, бо таких є міліони, які не знають ні батька ні мати (основ ІТ), а тільки вміють здітииии і панти ганяти.

   
 30. Її є за що поважати

   
 31. Викладачка вона хороша. Тільки предмет веде на сучасному ринку праці нікому непотрібний

   
 32. хороший преподаватель, очень справедливый :)

   
 33. молодца

   
 34. Я її поважаю. Вона дуже справедлива жінка.

   
 35. Нормальная и справедливая женщина. Кто хамит – того гонит, так бы все!

   

Добавить отзыв