Преподаватели

Бойчук Інна Володимирівна

Львовская коммерческая академия, Львов

 


Бойчук Інна Володимирівна - Отзывы

 1. Вітаємо нашого любого декана з початком навчального року! Дай боже вам сил і здоровя далі навчати тих студентів, які прийшли в академію отримати знання. І не звертайте увагу на дурниці, бо їх пишуть йолопи. А ви, Володимирівна – сильна і так тримати!!! Вдячні випускники 2011 року.

   
 2. все добре сама про себе … я сама бачила, як вона це робить ))

   
 3. …от сижу на роботі і читаю відгуки олігофренів і недалеких про Інну Володимирівну. Але краще нехай зливають негатив в нет ). Шановна Інна Володимирівна, заходьте на http://www.sbm.ho.ua з повагою Ваш бувший студент. хто? ( концерт Розенбаума, цирк, 2002 рік.)

   
 4. Два останні відзиви – точно написали повні дибіли: один з них згадав про бажання вчитись в магістерці аж у грудні, а другий – забув, коли в Україні Різдво!!! Схаменіться, не зривайте злість на тих, хто на виду у всіх. Свої вади легше перекласти на когось, а вчитись пробували? Сам є в магістерці, а за весь період навчання можу сказати – наша деканша класна людина!!!

   
 5. ще не вчила нас, але як декан вобше ОФІГЕННА!!!!!!!!

   
 6. Україну чи Інну Володимирівну?)))))))

   
 7. Така як наша Україна, позитивна , бо я її люблю

   
 8. Класна кубіта! За нею наш факультет як за стіною. Так тримати

   
 9. Любить студентів. Тверезо оцінює ситуацію, практична.

   
 10. Людина вона просто зашиббэннннна)))))))))))))))))))на відміну від інших тверезо оцінює розумних людей, а засуджує диииииибіііііііліііііів!!!!!а не подобається вона тим,хто мав то навчання глибоко в ДУПІ!!!!це людина з якою легко найти контакт, вона завжди дасть пораду,навіть взагалі чужій людині.а завидують і п******ть про неї повні отстої, або люди непридатні для суспільства!!!!!!Інна Володимирівна——Ви просто супер!!!!!так тримати!!!!!на таких, як Ви ше тримається А К А Д Е М І Я)))))))))дибіли—Н Е З Л і ть С Я

   
 11. вміє і знає як організувати роботу цінує знання, а не ходаків. Чому таких людей мало? Адже не до всіх викладачів підеш зі своїми проблемами, тим більше не від усіх почуєш добрі слова в свою адресу.

   
 12. а кожен факультет такого декана і грамотність населення підросте втричі, а то й впмятеро !!! Мнагая і благая літа цій жінці!!!!!

   
 13. Вона ставиться з розумінням до студентів!!!
  Вона за них горою!!
  Я вважаю вона класний декан!!!

   
 14. Вона дуже енергійна,самодостатня,сучасна,стильна,на старостатах в неї можна насміятись.Але образити вона теж вміє сильно,сміючись при цьому.

   
 15. То понятно, шо позитивні відгуки вона сама про себе пише )))

   
 16. Класна викладачка і деканша! З нею цікаво і корисно спілкуватися. А ті особи, які пишуть гадості, просто заздрять дуже всім або є самі такими, як пишуть про інших. Їм вже ніхто не допоможе, у них зіпсута душа!!!

   
 17. хороша і доброзичлива людина, багатьом допомогла довчитись і працевлаштуватись. Вміє вислухати і зрозуміти. А погану думку про неї мають ті студенти, які навчені лише пхати гроші. Вона їх виставляє, тому думають, що багато вимахується

   
 18. Для чого свої проблеми на декані зганяєш? Якщо вона до когось краще відноситься ніж до тебе, а тебе жаба дусить, що то РОДИНА або гроші, то лікуйся

   
 19. нормальна але гроші бере так як всі але не вимахується багато

   
 20. Отличній декан и просто хороший человек)))

   
 21. Дуже енергійна , позитивна , весела , комунікабельна жінка. З нею завжди весело , можна насміятися .

   

Добавить отзыв