Преподаватели

Бойко Андрій Михайлович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Бойко Андрій Михайлович - Отзывы

 1. Якщо відверто то Андрій Михайлович хабарник як і всі у нас, за звичай.

   
 2. А декан красавчик, не реагує на різні дурниці.

   
 3. Хтось заточив зуби на декана. Але це смішно.

   
 4. Я навчаюся на третьому курсі. Мені стало дуже цікаво. Бажання вчитися і отримувати гарні оцінки все більше і більше хоча в попередні роки-навчання було на другому плані. Грунтовна підготовка до семінару, додаткова література (не просто ксерокси на парті а якісний переказ і аналіз), хороша орієнтація в НПА, задачах,- в результаті у ліпшому випадку дають 40 а то і 31. Після таких випадків, Шановий Андрій Михайлович, бажання вчитися зовсім відпадає. Ніяких 45 і 50 та ви що!! Яка об’єктивність? Про неї навіть мови немає. Так, викладачі йдуть назустріч, ставлять 26 студентам, які не орієнуються. Але стимул грунтовної підготовки студентам, які в минулому мали 31 просто зникає. Будь-ласка, зробіть хоча би ЩОСЬ для усунення цієї проблеми.
  Нехай усі стануть такими як Панчак, Бобечко, Мурадов В.В., Яворський Р.І. Нехай викладачі не псують авторитет та продовжують славні традиції Львівської правничої школи!

   
 5. справедливий і розсудливий

   
 6. Дуже приємна, ввічлива, розуміюча і толерантна людина. А стосовно строгості – то А.М. просто харизматичний, яким і має бути керівник, інакше була би анархія.

   
 7. А.М. дуже хороша людина і декан! Моя Вам честь і хвала!!! А те, що на юрфаці нові правила запровадив, так то лише, щоб менше за хабарі іспити та заліки здавали. Але, як то кажуть, один в полі не воїн….

   
 8. А також під негативними, а то надто просто приховувати свою непорядність і лицемірство, використовуючи сайт студзона!

   
 9. коментар нижче більш змістовний за коментар 13.04.2012

   
 10. Убогість світогляду і виховання породжують убогість вчинків.

   
 11. А про які машини мається на увазі, я його бачив тільки на субару?

   
 12. Все розставе на свої місця час. Тут весь час пишуть про якійсь гроші, але по Бойкові не видно, щоб мав багато грошей і машина не вражає. Або конспіруєтья, або все, що він говорив на ЗІКу – правда.

   
 13. “Щоб хто не писав про Андрія Михайловича, а людина він просто супер! Хоча, можливо, як фахівець в галузі кримінального права не дуже. Він дуже і дуже справедлива людина!!! А щодо грошей, то може і бере, але тільки в тих, хто не вчиться і ніколи не вчився! А якщо вчишся, то жодної копійки не треба! Сам в тому переконався!!!!
  Андрію Михайловича, Вам мій уклін…. Ви одна з найкращих людей на факультеті. От тільки мішають Вам дуже і дуже старі комуняки вашого факультету, які тепер великими “”патріотами”” стали…”

   
 14. Так і є. В цьому є і заслуга Бойка.

   
 15. Випускники Львівського юрфаку – найкращі і цим все сказано.

   
 16. дуже………..

   
 17. не знаю, як на мене ну та він строгий і правил цілу купу придумав і важче вчитися стало, але ж то навіть і краще, хоч і важче. я тільки от одного не розумію чому люди завжди якщо людина успішна то шукають якийсь підтекст: сам з села всього добився, багато вчився і працював для цього…і видно ж на зіку що людина явно переживала

   
 18. плюс

   
 19. Що не говоріть але Бойко людяний чувак. вів на зіку себе нормально. Був природнім. Десь навіть хвилювався.

   
 20. Сьогодні побачив його на факультеті у джинсах і шкіряній
  куртці, аж якось незвично, але цілком нормально.

   
 21. Ревність і зависть затьмарюють і формують озлобленість!

   
 22. Я закінчила факультет у 2000 р. і вчора вперше після закінчення побачила Андрія Михайловича на святкуванні Дня юриста у будинку вчених. Виглядав як з іголочки, усміхався привітно, привітався – елегентний мужчина.

   
 23. Так, виглядає, що А.М. багатьох дратує своєю успішністю.

   
 24. поважаю і маю за що поважати!

   
 25. У всіх людей є свої плюси і мінуси, на те ми і люди!

   
 26. ЛІДЕР!!!!!!!!!!!

   
 27. поважаю його як людину

   
 28. норм чєл

  от тільки сказав, що не можна достроково здавати сесію…

   
 29. Принциповий!

   
 30. Гарний і розумний!

   

Добавить отзыв