Преподаватели

Бович Богдана Юріївна

Львовское высшее профессиональное училище ресторанного сервиса и туризма, Львов

 


Бович Богдана Юріївна - Отзывы

 1. одним словом чудова людина. завжди дасть пораду і допоможе=)

   
 2. Хороший керівник, і людина.
  Хоч знаю лише пів року, але враження хороше!!!

   
 3. Бович Богдана Юріївна! Я знаю що ви являєтесь заступником директора, саме тому я вибрав вас що б написати це повідомленя.Велике дякую !!!
  Дорогі викладачі, люба дирекція нашого училища! Від імені усього нашого училища висловлюю вам щиру подяку за вашу титанічну працю!
  Поклін вам всім до землі !!!!!

   
 4. Мені відомо що в кінці кожного року училище надає випускникам на заповнення певні бланки де вони анонімно можуть написати про те що їм чи хто не подобається.Сказати чесно в аноннімності я сумніваюся, проте сама ідея – просто шик.
  Так навіщо вам чекати, ви можете вже сьогодні знати думку всіх студентів про потрібного вам викладача.
  Простими словами кажучи. Поставте себе на місце студентів. Не мішайте існування цього сайту.

   
 5. Зрозумійте шановні викладачі.Студенти – це не дешева робоча сила яка майже бесплатно може приносити мільйонні прибутки, ми теж люди. В нас є своє життя, свої проблеми і радості,відчуття і переживання.Ми теж маємо право на свободу голосу.
  Я не хочу мовчки, зцупивши зуби, слухати все що мені говорять і як роботу це все виконувати. Цей сайт якраз і дає нам можливість на виконання цього конституційного права.

   
 6. “3.””Я взагалі проти існування такого, чи йому подібних сайтів””
  Я що ви підтримуєте цю думку – то вам взагалі нема що робити в нашому училищі та й в іншому навч. закладі взагалі. Ви або ніколи не були студентом, або забули його дух.Стали черствими. Скажіть чесно хіба ви ніколи не хотіли сказати викладачу свою думку
  про нього, висловити її такою яка вона є насправді. А ви працюючи вчителем хіба б не хотіли дізнатися що думають про вас, стати неначе зіркою серіалу “”Студенти”””

   
 7. “2.””Мені не подоається те що пишуть про мене””
  Прошу вибаченя, але значить ви цього варті(просто так буде писати хіба що дебіл, таких на щастя в нас дуже малий відсоток). І в цьому випадку я можу порадити вам хібащо виправлятись. Мета цього сайту – дати студентам висловити всю свою думку про викладачів.
  Будьте розумними і використовуйте цю думку собі на користь. В кожного є свої недоліки – а цей сайт наче зеркало він покаже вам все що варте уваги – ваші найкращі сторони і найбільші мінуси.”

   
 8. Я знаю що дехто хоче дізнатися хто сторив цю на їхню думку непотрібну річ,декому не подобається те що про нього пишуть, а окремим особам ніби кістка в горлі саме існування такого сайту. Я дам вам відповіді на ваші делеми.

   
 9. Мені нещодавно стало відомо що ви дізналися про наше училище на цьому сайті. І от що я хочу сказати. Величезне прохання : якщо у вас, дирекції чи у всіх викладачів будуть збори і ви будете піднімати це питання, то покажіть усім ці повідомлення.
  Наперед дякую.

   
 10. Інколи буває строга і не завжди з настроєм. Але вона дуже добра!

   

Добавить отзыв