Преподаватели

Брич Лариса Павлівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Брич Лариса Павлівна - Отзывы

 1. “Я ніколи ні з ким Ларису Павлівну не переплутаю.Вона викладає.А на рахунок плитки, то її хіба що можуть заочники їй класти.Така нікому і нічого не “”мусіла””, тим більше “”звалити””.
  Можливо, я не до кінця Ларису Павлівну розумів як людину, але завжди любив і поважав її як викладача.Я знав трішки іншу Ларису Павлівну.”

   
 2. Викладає в заочників.
  І представляє собою дуже багато.

   
 3. “Мда!!!
  Першим і останнім талоном з кримінального права “”нагородила”” мене шановна Лариса Павлівна.
  Адже що за студент без талону. Але по талону здав.
  Зато державний в пані Лариси здав на тверде 4.
  Це єдиний предмет який я вивчив за 5 років на юрфаці.
  Спасибі Вам))

  Лімончик.”

   
 4. Лариса Павлівна чудовий викладач і дивовижна жінка! Як би вона усіх нас вчила то навіть не знаю ким би ми виходили. Але те, що нам рівних не було б ні в одному ВУЗі, знаю точно. Тільки вона знає, що людина може, якщо не все, то багато. Я в неї чуть на кактусі не сидів, та кримінальне знаю.
  Дякую, Лариса Павлівна.

   
 5. Я навiть шкодую зараз, що не прийдеться бiльше спiлкуватися з такою милою жiнкою, з професiоналом такого рiвня. Хоча, живу не останнiй день, життя довге…
  Лариса Павлiвна, велике дякую Вам за все. Нових професiйних перемог i досягнень Вам, радостi зустрiчей i вiдкриттiв, вiрних друзiв i близьких людей поруч.
  Ви заслуговуете тiльки найкращого !

   
 6. Що за нicенiтницi нище !
  Я теж був наслуханий про Ларису Павлiвну – грозу юрфаку, поки особисто не довелося зустрiтися з цiею чарiвною жiнкою. Це високо iнтелектуальна i всесторонньо розвинена людина. Нiяк не гроза ! Проте розуму Лариси Павлiвни можна тiльки позаздрити, як i знайти рiвню. Тому навiть не знаю який чоловiк повинен бути поруч, дурника така не потерпить.

   
 7. “коли чув про неї страшні історії, думав, що то наговорюють на неї бо вона чесна і “”правильна””, однак стикнувшись з нею особисто зрозумів, що це знервована затравлена жінка, якій потрібен мужчина…”

   

Добавить отзыв