Преподаватели

Будій Зеновія Іванівна

Тернопольский национальный педагогический университет им. В.Гнатюка, Тернополь

 


Будій Зеновія Іванівна - Отзывы

 1. ну не знаю…буває,що Зіновія Іванівна інколи може різко виразитися, але бали вона завжди ставить об’єктивно і в неї не так вже і важко отримати позитивні оцінки=)

   
 2. “Це людина,яка нам хоч на 4 курсі покаже які ми тупі і скільки всього повинні були б вже знати,а не “”сюсюкається”” з нами. Нормальна вона викладачка,просто попривикали всі до “”халяви””,а тут тобі на.”

   
 3. А у нас на парах Зіновія Іванівна усміхається часто!!!)))

   
 4. Хороша викладачка, яка не дозволяє вилізати собі на голову! :)

   
 5. Негативом переповнені всі ті, хто пише тут різні дурниці! :) З наступаючими всіх святами! Не судіть, і вас не судитимуть…

   
 6. “я так розумію, що позитивний відгук належить комусь з викладацького складу університету! звісно, я погоджуюсь, що ми, студенти, не маємо права ставити оцінку рівню роботи викладача! Можливо, ми “”заслужили”” в ТАКЕ ставлення Зеновії Іванівни (неповагу, необ””єктивну критику, хамство і т.п.) Але шокує інше: ставлення вищезазначеного викладача до своїх колег!”

   
 7. “Суб’єктивна думка студента, в якого не склалося з вивченням однієї з дисциплін англійської мови… Можливість залишати анонімні повідомлення не дає Вам права обливати брудом (дієслово “”обсирати”” є ближчим для Вашого розуміння) інших. Не Вам давати оцінку званню і посаді когось з викладачів, бо Ваш рівень знань не дозволяє вільно висловлюватись хоча б рідною мовою. При всій повазі до Вашої особи і вищесказаного Вами, роблю висновок, що до рівня університету Ви ще, на жаль, не доросли. Успіху Вам в майбутніх починаннях! Мій відгук – позитивний! :)”

   
 8. “Суб’єктивна думка студента, в якого не склалося з вивченням однієї з дисциплін англійської мови… Можливість залишати анонімні повідомлення не дає Вам права обливати брудом (дієслово “”обсирати”” є ближчим для Вашого розуміння) інших. Не Вам давати оцінку званню і посаді когось з викладачів, бо Ваш рівень знань не дозволяє вільно висловлюватись хоча б рідною мовою. При всій повазі до Вашої особи і вищесказаного Вами, роблю висновок, що до рівня університету Ви ще, на жаль не доросли. Успіху Вам в майбутніх починаннях! Моя відгук – позитивний! :)”

   
 9. Ні, позитивний відгук, як на диво, не належить комусь з викладацького складу! :) Ви добре обізнані у її ставленні до своїх колег? Помилуйте…

   
 10. Ні, позитивний відгук, як на диво, не належить комусь з викладацького складу! :) Ви добре обізнані у її ставленні до своїх колег? Помилуйте…

   

Добавить отзыв