Преподаватели

Чернобай Ліана Іванівна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Чернобай Ліана Іванівна - Отзывы

 1. Вона дуже кваліфікована, справді таких в ІНЕМ одиниці. тільки позитив як викладачу, як особистість не знаю..але страхи закрадаються… Кажуть курить щось, бо такою гіперактивною важко весь час бути?

   
 2. Ліана Іванівна хороша енергійна,мудра людина! :)))

   
 3. “Трохи несподобалась методика викладання. Занадто багато матеріалу на один раз. Студенти, які ще на початку пари плекали надії вловити хід думок, наприкінці цієї ж пари в кращому випадку тримались обома руками за голову. Хоча, можливо, причина в самій навчальній програмі. В будь-якому випадку пари злегка “”напрягали””….(“

   
 4. “Ви знаєте, шановні, колись і мені здавалось, що і усмішка-фальш, і слова – нещирі. Але тепер мушу визнати свою неправоту – вона просто за усмішкою приховує всі болі і переживання внутрішні свої. І цією усмішкою і словами хоче виказати, що вона любить людей. Вона дуже “”жива”” і хороша!!!!!!!”

   
 5. На її пари завжди ходила залюбки. вміє вислухати, завжди можна обгрунтувати свою точку зору і вона сприйметься. Великий їй респект.

   
 6. хороша та розумна людина.

   
 7. Дуже цікава, розумна, толерантна, чуйна і просто гарна людина.

   
 8. Лишила неоднозначне враження про себе. Але захоплення не викликала-це точно. Принаймі вона старається сподобатись,може, навіть надмірно старається.

   
 9. розумна жіночка!

   
 10. Як викладач,без сумніву,одна з кращих на кафедрі:стиль викладання,система оцінювання.Все дуже цікаво в неї на парах,вміє замотивувати.Однак як людина,мені не дуже імпонує:не люблю фальшивих людей!

   
 11. Хороша викладачка але інколи її раптові зміни настрою лякають.

   
 12. “безперечно хороший викладач. я від неї не в такому шаленому захопленні як попередні дописувачі, але від об’єктивної реальності не втечеш – вона одна з кращих.
  п.с. трохи нижче є шкала, щоб проставити рейтинг – смішно, коли в викладача з одними позитивними відгуками рейтинг “”0″”.”

   
 13. Тільки позитивні коменти. Ця викладачка- це ідеал викладача. Розумна, харизматична, почуття гумору – супер, ставлення до студентів – як до своїх дітей. Дуже приємна і симпатична жіночка. Поважаю саме таких викладачів. Були б усі такі. О то б було добре студентам жити.

   

Добавить отзыв