Преподаватели

Цікало Володимир Ігорович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Цікало Володимир Ігорович - Отзывы

 1. Знаю його як особистість. Черства, нечесна, підступна людина. Людська гідність відсутня. Грошолюбство, жага до влади та насолод – це сутність Володимира Ігоровича.

   
 2. Сама колись вчилась на юрфаці, зараз захотіла почитати про улюбленних викладачів. Просто бридко, ДІВКИ, про що ви пишите, такої тупості я не очікувала. Так, він колись був неодружений, мав стосунки з жінками, це нормально. А те що тупі шалави за ним бігали в надії здати залік, а потім обливали брудом, так сама таких знаю, на них без сліз не глянеш, ї зараз їхнє життя таке ж жальогідне, бо якщо ти підстилка, ніколи не будещ жити як людина

   
 3. Знаю його як колегу. Разом працювали. Він вічно до всіх чіплявся і не зважав чи це студентка чи колега. Любить випити і то часто. Часом вживав наркотичні препарати. Ціни за дипломні і магвстерські були космічні. Хабарник ще той. В принципі так як і його батько, за часи роботи якого на посаді головного мєнта Львова рівень бандитизму зріс в рази. За що і був звільнений. А стати генієм читаючи один предмет 10-ки років зможе кожен.

   
 4. жінка в Цікала дуже гарна, а працює нотаріусом.

   
 5. ваш дуже хороший викладач надзвичайно сильно любить гроші, а знання не мають значення…

   
 6. В цікала гарна жінка??? Хто вона? Де працює?

   
 7. Так що готуйтеся : ) Свято наближається always Coca-Cola ®

   
 8. Дуже толковий викладач!!!

   
 9. просто афігенський!!!!!його лекції-то знахідка для юриста

   
 10. В цілому викладач класний ) ) ) ) )

   
 11. Вони самі на нього вішаються.А пізніше пишуть тут,бо переоцінили себе.

   
 12. Якби я був викладачем,я б також студенток любив,А чому б і ні?Тим більше він нікого ні до чого не змушує)))Ну може трошки користується своЇм становищем)))

   
 13. Метр в прижку))))

   
 14. Путани прокинулися.
  Далі буде цікаво.

   
 15. хочу переспати з таким класним викладачем!

   
 16. Дуже хороший викладач!!!!!!!!!!!!

   
 17. нормальний, дисциплінований, з великими мозгами чоловік, лекції з господарського дуже вдалі – ріспект В. І.

   
 18. Вишуканий чоловік.

   
 19. Велике спасибі Вам Володимир Ігорович за людяність,доброту і простоту в спілкуванні з студентами.Завжди Вас згадуватиму з теплотою.
  Випускник.

   
 20. Найкращий )))

   
 21. Стовідсотково погоджуюсь з відгуком нище.Такі думають,що вони самі-самі і не розуміють,що нічого серйозного з ними ніхто не матиме,ними лише покористуються і викинуть як непотріб.А пізніше з’являються оті мінуси без коментарів.Проте і без коментарів все зрозуміло.Кожен має те на що заслуговує.

   
 22. На мою думку, дівчата-студентки самі винні, що своєю легкою поведінкою спокушають викладачів, а потім розпускають про них брудні плітки !!!! Адже примусово ніхто нікого ні з ким не заставляє спати !!!

   
 23. Улюблений викладач, не буде перебільшенням, якщо скажу цілого нашого курсу.Не знаю іншого викладача якого б так обожнювали.

   
 24. По мінусах шалав можна порахувати.

   
 25. до відгуку – 08.06.2011 20:34:46
  Великий і жирний мінус ви поставили собі.

   
 26. до відгуку – 08.06.2011 20 : 07 : 42
  Менше ніж за чотири тижні я дипломований юрист, тільки чомусь за 5 років навчання я не помітила цинічності, а тим більше в ролі звіра Володимира Ігоровича. Не скажете чому? Я скажу. Мене ніколи не цікавило особисте життя поза стінами університету Володимира Ігоровича. А плітки завжди були і будуть поки існують люди які їх розповсюджують.

   
 27. до відгуку – 04.06.2011

  який він може бути хороший викладач, чого він може навчити студентів, коли у нього немає жодної моральної якості? це ціничний, жахливий звір, який до жінок ставить як до неживих істот…. може і особа у відгуку 03.06.2011 правильно зробила, що таке про нього написала…. нехай знають люди, хто вчить студентів на юридичному… Він, як доцент, мав би своєю поведінкою нам приклад давати, а не робити з себе посміховисько і обєкт пліток на факультеті і поза ним….

   
 28. “читаючи відгук від 03.06.2011 13:25:42 – зразу складається таке враження, що це не юридичний факультет , а вибачте мені на слові – реальний бордель !)Навіть якщо у Вас, дівчино, “”щось”” було з В.І, – то краще б Ви мовчали, а не тріпали кожному зустрічному про своє інтимне життя з викладачами !!! В першу чергу , Ви робите посміховисько з себе, оскільки під дулом пістолету ніхто нікого в ліжко не кладе…. Задумайтеся…. Це піде Вам на користь !!!!!”

   
 29. “Відгук “”дівчині”” 03.06.2011 13.25.42
  Опам’ятайся “”дівчино””, згадай чого ти поступала в університет. Не позорся сама і не позор нормальних дівчат. Нас цікавить Цікало В.І. як викладач і тільки. А викладач він прекрасний.”

   
 30. Чудовий викладач

   
 31. Дуже хороший викладач.

   
 32. його лекції на вагу золота !!!! Як лектор – то відмінний !!!

   
 33. Чудовий викладач і людина.
  Одна його усмішка вартує багато. Не подумайте, я не дівчина, просто завжди думав, чому у нас викладає так мало хороших не тільки викладачів, а і людей.

   
 34. Володимир Ігорович – просто МЕГОГОГО,……. ))))

   
 35. Класний викладач !

   
 36. він викладач то нормальний, він вимагає багато)от це і правильно!

   
 37. “Володимир Ігорович в ліжку класний “”звір””…….)))))я в цьому перекональсь))))))”

   
 38. ОЙ ШКОДА, ТАКИЙ СИМПАТИЧНИЙ.

   
 39. Хлопчина то гарний і перспективний тільки питання одруженний?

   
 40. так….обручка на пальці)…….і кажуть що це вже 2 жінка…

   
 41. Дівчатка, ку-ку !:))) А от і Володимир Іванович, Ваш улюблений…. !!

  Пишіть коментарі!!

   

Добавить отзыв