Преподаватели

Дячун Зеновій Йосафатович

Украинский государственный лесотехнический университет, Львов

 


Дячун Зеновій Йосафатович - Отзывы

 1. Прочитав 2-х томник *Конструювання меблів*. Написано доступно з великим обємом інформації чисотою українською мовою.Такі книги могла написати людина із великими знаннями і великою любовю до своєї професії.Молоді деревообробники, читайте і навчайтесь у Дячуна. Гарантований успіх. Слід було б перевидати книгу німецькою чи французькою мовами, щоб імпорт з цих країн був більш якісним. Україна багата талантами.

   
 2. Як викладач і просто людина-заслуговує на ПОВАГУ!!!

   
 3. Реально принциповий, об’єктивний. Дуже радий, що довелося вчитися у нього.

   
 4. Автора відгуків від 02.06.09р мабудь давить жаба. Раджу звернутись до ветеринара для лікування.
  Однокурсники Дячуна З.Й.

   
 5. досвідчений викладач, багатий досвід

   
 6. Принциповий викладач, який вимагає знання свого предмету! а ще незважаючи на поважний, знаходить спільну мову з студентами і весело проводить пари!)))))

   
 7. Однокурсники випуску 1958р факультету МТД ЛЛТІ вітають Зіновія Дячуна з 50-річчям творчої діяльності. Зенку, ми всі за тебе раді і гордимося що ми вчились разом. Самі приємні спомини Бажаємо здоровя, радості від сімї , нових творчих злетів

   
 8. Однокурсники факультету МТД ЛЛТІ випуску 1958р. щиро вітають Зеновія Дячуна з 50-річчям творчої і наукової діяльності. Зенку,ми Тебе памятаємо, любимо і гордимося.Ти таким був і в незабутні студентські роки. Друзі з Ів.Франківщини і Закарпаття.

   
 9. Прекрасний спеціаліст., педагог, товариш. Із молодих таких тепер нема. Прекрасно знає технологію конструювання виробів із дерева з врахуванням найбільш раціональних способів їх виготовленн , володіє майстерністю рисунка, креслення. Раджу молодим вчитись у нього, наслідувати його методи праці.

   
 10. Самий крутий чувак на кафедрі дизайну!

   

Добавить отзыв