Преподаватели

Джунь Валерій Володимирович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Джунь Валерій Володимирович - Отзывы

 1. Так, дивний, але це точно не недолік йому.
  Валерій Володимирович класний.

   
 2. Треба було обрати тему Семеро отроків ефеських в коранічній інтерпретації або семіотика і біологія. От тоді можна було б з повагою до вас відноситись.

   
 3. Валерій Володимирович-дуже хороша людина, високоморальна. Поважаю. Він справедливий і добрий. Філософія-річ непроста, не кожен зможе вивчити докладно цей предмет. Попри те завжди потрібно залишатися людиною і також критично оцінювати себе і свої можливості. Таких викладачів потрібно поважати, вони поважатимуть вас. А так, як він оцінював екзамени, то вибачте-рідкість. Бути розумним і бути мудрим водночас-ось в чому філософія!

   
 4. Цікаво, скільки тому студентові років, який знав його ще молодим?
  Щось не момічав таких старших студентів!

   
 5. Нав’язати студентам через конспект ніколи нічого не можна, а зафіксувати його власну точку зору на деякі речі- то чого ж, це навіть корисно!

   
 6. Дійсно хороший викладач,а наклепи створюють ті,кому він недогодив.А так то справедливий і дуже розумний!

   
 7. “Цікаво б знати, “”боягузливе і підлабузницьке”” до кого?На заняттях, пам’ятається, це не виявлялося! А може хтось із “”колег”” по роботі у подібний спосіб опонує????”

   
 8. Хегель теж був нудний! Нам часто заважають робити тверезі оцінки власні наративи, такі собі оповіді, у які свято віримо, а звідси вважаємо себе чи не майже святими???

   
 9. Крутий.

   
 10. “Ось ми любимо вчити інших, а чи любимо вчитися самІ?Як іноді хочеться непомітно свої власні недоліки перенести на інших чи просто “”пришити”” іншим, вчити інших!. Але ж дурість власна від цього нікуди не зникає і стає страшно бо не знаєш, що із цим діяти? Що залишається?Просто бути скромним, не судити інших, маючи поліно у власному оці і при цьому бачачи у оці інших пісчинку! Не філософія винна, що я ледачий і дурний!Бо в такому разі винними стануть усі, крім мене!”

   
 11. “Нашому братові, направду, важко буває догодити,оскільки до вивчення філософії підходимо із звичними мірками. І тут трапляються “”обломи””. І хто винний? Звісно викладач, а не я. Просто підгледіла у одногрупниці цікаві слова, написані для нього, які подаю по пам’яті:””Неймовірне спасибі за те, що філософія стала не просто графою у заліковій книжці””.”

   
 12. прикольний… з ним таки цікаво поговорити… хрошу оцінку лишній раз не ставить, але якщо знати його лекції, то все можливо..:)

   
 13. Класний!)І іспит здати не проблема, якщо готуватися… по конспекту :)

   
 14. нормальний викладач) іспити в нього здавати Бог милував, а на практичних він прикольний)

   
 15. Спочатку, за прізвищем я думав що це китаєць, коли потім побачив-здивувався

   
 16. ах…в менезавтра в нього іспит…надіюсь, все буде ок.

   
 17. При чім тут борщ! Просто не хотів, щоби запізнювання вважалося нашою національною ознакою!

   
 18. Ага! а ще він дуууже любить борщ=)))
  коли в нас хтось запізнювався, то він казав, що це прирівнюється до того, якби він їв борщ і йому ложку з-під рота забрали….

   
 19. Дивно чути фуркання колег, коли викладач попереджає про авторську тему, якої у підручниках нема, а є лише у важкодоступних працях , і найбільше – у конспекті. Коли ж на іспиті чує бекання студента із цієї теми і загальники, то просить показати конспект, який раптом лише на іспиті, як пояснюємо, десь подівся! Цікаво, чи не так?.

   
 20. кльовий чувак, я його вже давно знаю, на пріколі)))))

   
 21. дивак, але милий. з ним краще на екзамен книжних термінів не заучувати, а по конспекту вчити, а то може на якесь одне твоє словечко цілу тираду видати))

   
 22. Дуже класний викладач!!!!!Нікому талонів не ставить, хто хоче три – ставить зразу, а хто хоче більше – прошу здавайте…..

   
 23. Хороший викладач!!!!!!!!!!!!!!!

   

Добавить отзыв