Преподаватели

Федьків Надія Володимирівна

Львовское высшее профессиональное училище ресторанного сервиса и туризма, Львов

 


Федьків Надія Володимирівна - Отзывы

 1. Надія Володимирівна ВИ дуже хороший викладач!!! На ваших парах не відчуваєш себе стомленим навідь, якщо 2 пари поспіль. У Вас завжди цікаво! про жодного викладача такаго сказати я не можу! Я пишаюся тим , що навчався у Вас! Коли Ви приходити на пари, на Вас прємно глянути! Ви завжди переймаєтесь проблемами студентів! Для мене Ви стали такою рідною людиною!!! Порівнюючи Вас з іншими викладачами можу сказати , що Ви професіонал, а найголовніше не ПОФЕГІСТКА!!!! Ви можете ночами не спати перейматися щоб на ваших парах ,лабораторних,було цікаво. Студентів ви вважаєте своїми друзями, завжди щирі з ними!!! Матеріал який ви використовуєте, та шукаєте вражає!!!! Так не працює ніхто!!! Ви умнічка!!! Я ВАС ЛЮБЛЮ!!!!!

   
 2. щира, розумна, енергійна, людина слова і дії.
  викладач від Бога.
  люблю, шаную, та дякую що ВИ є!
  будьте собою!Ви супер!

   
 3. Вона справді класний викладач, пояснює доступно і здозуміло. Побільше б таких викладачів. Її принцип роботи – хто хоче той навчиться, а хто ні, нехай не заважає.

   
 4. Про її лекції можна поеми писати, вона говорить немов слова її течуть рікою, від її голосу ти ніколи не стомлюєшся, вона вміє поєднати лекцію з буденними темами і навпаки, вона хороша, товаристська, цікава, весела, спокійна, розуміюча……………..
  Завдяки їй у мене появився стимул іти дальше правильною дорогою. Дякую Вам за те, що ви є, залишайтесь такою ще тисячці років, хороших вам студентів:)))))

   

Добавить отзыв