Преподаватели

Филипчук Мхайло Андрійович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Филипчук Мхайло Андрійович - Отзывы

 1. Несправедливий. Має купу своїх мазунчиків, а до інших студентів ставиться, як до лайна. Напряму сказав мені, що моя тема – фігня, Коли я пропустила одну пару, викричався на мене посеред коридору на очах у всіх студентів, хоч я мала поважну причину. Через таких людей, як Филипчук, хочеться навіть піти з кафедри, але я надто люблю археологію.

   
 2. “Михайло Андрійович ви людина атомна бомба !!!!! таких як ви: справедливої, чесної, надзвичайно доброї і об єктивної і просто людини з великої букви “”Л””, яка завжди йде на зустріч студенту і робить все можливе і неможливе для студентів першокурсників і студентів з свої кафедри я на історичному факультеті ще не зустрічав ніколи і напевно не зустріну бо таких як ви людей надзвичайно мало !!!))))”

   
 3. Михайле Андрійовичу, Ви дуже хороша людина, таких як Ви, я на історичному не зустрічала!!!)

   
 4. Михайло Андрійович і досі залишається для нас авторитетом, хоч я і не на кафедрі археології але всеодно приходжу до нього за порадою.Практика це просто відпочинок душі в мальовничому-древньому Пліснеську.Найкращий викладач, добрий і розуміючий….як рідний тато…моя повага до Вас не має меж.

   
 5. просто хороша людина,справедлива,таких мало!Браво)))

   
 6. Як я рада,що семінари з вами знову продовжуються,вони приносять мені задоволення і ще більше розвивають моє прагнення далі навчатись)Дякую вам!

   
 7. Михайло Андрійович-ви найкращий)))))

   
 8. Я його обожнюю….!!)))Справедливий,розумний і не проводить межі між студентами і викладачами,з ним і каву можна попити і поговорити про науку)))Безцінна людина!!!!!!!

   
 9. ФИЛИПЧУКОВЕ ПЛІСНЕСЬКО – ЦЕ РАЙ!!!!!!!

   
 10. Ми дууууже боялись його семінарів,думали,що це буде пеклом,але минуло кілька тижнів і ми задоволені!!!Найсраведливіший і найгуманніший викладач,так допомагає нам лише він,і з книжками допоможе,і про поїздку до Хорватії розкаже:)Хочеться і надалі спільно працювати з ним:)Михайло Андрійович-the best of the best:)

   
 11. надзвичайно хороша людина , ніхто так не допомагає студентам як він ! дякуємо , ви супер !

   
 12. Михайло Андрійович це дійсно чудовий викладач. Розумний, справедливий. Він завжди іде назустрічч студенту… наша група його дуже любить…

   
 13. Михайло Андрійович справді самий АФІГЄННИЙ викладач!!!!!
  Спочатку ми в нього на парах аж трусилися від страху, але потім зрозуміли, що він дуже розумна, справедлива, чесна і хороша людина!!!!!

   
 14. Це напевно один з найкращих викладачів у ЛНУ франка(а може й єдиний))) Він хоч і радянської закалки, але є справедливий!)

   
 15. Спогади тільки найкращі! Розумний, справедливий, людяний, любить свою роботу і своїх студентів! Чудова людина!

   
 16. справжня народна людина інтелігент саме таким має бути викладач, цінує щирість і власну думку студента

   
 17. найкращий))

   
 18. Чудова людина! Найкращий викладач!

   
 19. Справедлива, чесна,врівноважена, щира, мудра, розумна людина.

   
 20. Незвичайна людина, чудовий викладач, розумний, врівноважений, справедливий,надзвичайно чесний.За таких молитися потрібно.

   
 21. суперовий викладач!

   
 22. Пан Филипчук, один з найкращих викладавчів історичного!!! А ще одне, має свою неупереджену думку.

   
 23. Спеціаліст!!!! Закоханий у свою справу!

   
 24. Кращий з кращих!!!!!!

   
 25. Найкращий викладач з усіх,я тільки нa першому курсі і можливо не усіх знаю,но він the best!!!!! Для мене авторитет!!!!

  іст-11 ….)))

   
 26. Чудовий викладач та людина загалом)

   
 27. Розумний, вчить не зубрити а розуміти, класний викладач!

   
 28. класний викладач!!!!!! всі наші його дуже люблють і поважають!!!!! 1-й курс іст 11))))))

   
 29. Дуже розумний викладач, фахівець своєї справи, завдяки його зусиллям було відкрито Інститут Археології, він надзвичайно багато зробив для української археології, а практика з ним — просто супер. Там ми дізналися, що він не тільки чудовий викладач, а ще й просто хороша ЛЮДИНА.

   
 30. практика з ним це прсто рай сам їздив в Пліснесько і не жалію

   
 31. Це дуже розумна, працелюбна людина…Я теж була з ним на практиці…і можу з впевненістю сказати, що це чоловік, який обожнює свою справу, добрий, відвертий і щирий!!! :)))

   
 32. Один з найкращих викладачів, я був з ним на археологічній практиці-це було супер

   
 33. класний викладач побільше б таких

   
 34. Розумний і класний викладач

   

Добавить отзыв