Преподаватели

Гарасим Ярослав Іванович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Гарасим Ярослав Іванович - Отзывы

 1. Ярославе Івановичу! Тримайтеся! У вас все буде добре тому, що Ви є добрим,щирим, відданим , розумним і працелюбним на своїй роботі і виконуєте її на всі 100%. І я хотіла би вам побажати лише успіхів на посаді проректора з наукової роботи . Мені особисто було дуже приємно з Вами працювати , тому, що на кожній нашій з Вами університетській зустрічі Ви випромінювали світло доброти , надії на краще майбутнє. Ви дуже майстерно викладали в мене лекції з етнографії. І коли мені особисто щось не вдавалося зрозуміти то Ви мені сказали що не хвилюйтеся що це трохи складний матеріал з часом Ви його зрозумієте. І я вам мушу сказати так і сталося. А і тоді коли Ви ходили часом по коридору філологічного факультету. Знаєте я з гордістю правда тихенько десь в думках про себе казала Так це ж круто це не будь- хто іде по коридору це ж мій улюблений декан філологічного факультету. І ще одне я би Вам і вашій родині хотіла би побажати щастя, здоровя натхнення любові ласки ,Божої благодаті та грошей. Бо тому, що як каже наша народна мудрість багаті не завжди є щасливими людьми. А і ще одне я дуже за вас переживала коли Ви поїхали в Київ на Майдан Незалежності. Щоби скажені Беркути щось Вам поганого не заподіяли. Я надіюся на те, що Ви коли особисто будете мати час то будете приходити до нас на філологічний факультет уже в якості гостя. Памятайте , шо я завжди буду рада Вас бачити. Ви особисто як хороша добра щира людина мені дуже подобаєтесь своєю відкритістю до студентів:)

   
 2. Я студентка філфаку я знаю Ярослава Івановича як чудову інтелектуальну відповідальну особу

   
 3. Дуже розумна людина, власним викладанням може зацікавити людину, котра до цього навіть і не сприймала філологію. Як людина надзвичайно приємний, ставиться з повагою, не вимахується, як більшість викладачів.

   
 4. Ярославе Івановичу, тільки хороше можу говорити про Вас!!! Ну і побажання для Вас на майбутнє – отримати посаду ректора!!!!

   
 5. хай Бозя береже цю прекрасну людину. Ідеальний, цікавий викладач! Ми б жили у раю, якби усі такими були. Слава Україна!

   
 6. Чудова європейського плану людина, яка не несе себе вище хмар, а з розумінням ставиться до кожного студента. Найкращий зі всіх викладачів і хвала за те, що є таким чудовим деканом!

   
 7. неперевершений декан, дуже чуйний і завжди підтримував. Я була першою в Україні студенткою, яка вирішила стажуватися протягом одного семестру на його факультеті. В межах країни цього ніхто й ніколи не робив до мене. І якби не ця людина, яка настільки просто залагоджувала всі проблеми, з якими я стикалася (притому, що ми насправді ніяким чином не були до цього знайомі одне з одним), просто заслуговують найбільшої пошани й вдячності.

   
 8. Насправді, він розумна і добра людина. До своїх студентів ставиться привітно

   
 9. я його знаю особисто,це дійсно хороша людина,а хто не знаєте не говоріть.

   
 10. Чудова людина! :)

   
 11. Просто шокована усім, що тут читаю. Ще жодного разу Ярослав Іванович не відмовив своїм студентам у допомозі. Завжди порадить і підкаже. До всіх ставиться з розумінням і повагою. Про такого мудрого керівника можна тільки мріяти. Порядний, розумний, з хорошим почуттям гумору. Лекції дуже цікаві. А оця вся маячня…просто жах.
  До того ж, що за манера ритися у брудній білизні. Риють поросята в багні. Жодного з вас не стосується особисте життя викладачів.Майте повагу.

   
 12. Читаю і дивуюся! Як можна хоча б чимось дорікнути такій світлій і чудовій людині, неперевершеному фахівцеві, чоловіку мудрому, людяному, високопатріотичному і глибоко порядному?! Знаю Ярослава Івановича як колега з Київського університету і щиро можу сказати: я ПИШАЮСЯ нашою дружбою! Окрім того, на сьогодні кращого фольклориста в Україні, мабуть, вже й немає. А недолугі закиди щодо 17 машин і 28 дружин нічого, окрім сміху, не викликають. І дружина, і дітки – просто чудові! І сам пан Ярослав – прекрасний сім’янин. Що ж до «іномарки»… одна машина (до речі, не майбах чи ламборджині, ба навіть і не прадо абощо) на сім’ю – це так багато на сьогодні?! Чи ви вважаєте, що декан на самокаті має їздити? Тож, будь ласка, майте совість «цвиркати» щось негідне щодо цієї світлої постаті. Олеся Наумовська.

   
 13. позитивний чоловік,веселий,добрий)
  один нормальний в деканаті, бо ті мігєри, що там сидять це жах! а він завжди з посмішкою прийме,пожартує=)

   
 14. ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ НАЙКРАЩИЙ ДЕКАН З УСІХ ІНШИХ!!!!!

  Порівняйте філологічний факультет наш з іншими вишами, де ви знайдете такий викладацький склад, таких науковців, такі видання, такі знання студентів, А ЦЕ ВСЕ ЗАСЛУГА викладачів та НАШОГО ФІЛОЛОГІЧНОГО ТАТА!!!! ОТОЖ, ЦІНУЙТЕ ТАКЕ КЕРІВНИЦТВО!!!! А НЕ ШУКАЙТЕ НЕДОЛІКІВ!!!! І ВЧІТЬСЯ!!!! :))

   
 15. Тут оцінюють викладача, а не його особисте життя! Наш декан – хороший лектор. Цікаво слухати розумну людину.

   
 16. Собаки гавкають – караван іде. Ярослав Іванович зе бест)))

   
 17. А до чого тут журналістика? Гарасим же ж декан філологічного. Чи я щось плутаю?? Чи то йдеться про якусь публікацію в пресі?

   
 18. десятий…. він же такий гарний і розумний….

   
 19. ???????????

   
 20. The BEST!!!

   
 21. Любі друзі. Скажу так: не знаєте — не говоріть. Скільки випускників знаю, ніхто нічого подібного не говорить. А декан у нас — найкращий!

   
 22. чула про нього тільки позитивне.негативне бачу тільки тут.
  Як лектор,Ярослав Іванович досить непоганий,цікаво розказує,є що записати.І багато в чому у нього можна повчитися.

   
 23. То наберіть самі і не заздріть! Невдахи!

   
 24. ага, це натуральний верблюд в каравані. набрав на факультеті на ДВА гоРБИ.

   
 25. собаки брешуть, а караван іде

   
 26. чудовий викладач і як людина приємний, і припиніть вже писати тут стільки дурниць

   
 27. Шановні! А чому ви ніколи не прийдете на зустірч з деканом, Гарасимом, і не задасте питання ці ж самі в очі? Соромно брехати? Чому всіх цікавить приватне життя Ярослава Гарасима? То, певно, у вас з тим проблема і ви на тому зациклені! Якби хоча б третина людей такого гатунку в університеті була – можливо, Україна б трошки змінилась!

   
 28. Читаю і дивуюсь….що за дурниці говорять люди!!!!
  Ярослав Іванович дуже порядна, чесна людина, яка вміє працювати і триматись на високому рівні! Завжди йде на зустріч студентам, допоможе і дасть пораду!!!
  А хто пише негативні коментарі….то може із завісті до його успіхів… адже Він – людина на доброму рахнку у більшості тих хто Його знає!!!!!
  не побоюсь написати й своє прізвище під цим коментарем, при потребі :))

   
 29. “Шановний “”негативний”” коментатор! Як може декан продавати місця? На вступі до аспірантури працює комісія, одноосібно вирішити тут може тільки ВСТУПНИК ! Мушу сказати, що ви є отим провокатором, через кого і є Україна такою, як є: заліплена думками і позбавлена об’єктивних фактів! Ви, напевно, 9 травня теж виступали активно! Я просив вас конкретно представити факти, котрими ви оперуєте, а не ваші безглузді вигадки! І, варто б було представитись, борець із тінню!”

   
 30. Стосовно оплат відряджень: деканат сприяє отриманню коштів на відрядження студентів та викладачів, а ОПЛАТУ проводить планово-фінансовий відділ, гроші ж нараховують з фонду університету, з факультетського фонду, або студентського самоврядування (згідно із законодавством). Тому фігурально і можна сказати, що деканат дав гроші, чи студентське самоврядування оплатило поїздку! Зрозуміло?
  Чи, може, ви далі будете чіплятись за окремі слова і лити бруд?
  Надіюсь, цих ваших ганебних коментарів не читає сам Ярослав Іванович, йому було б дуже прикро…

   
 31. Я не можу погодитись з попереднім коментарем!
  Ярослав Іванович вкладає у факультет усі свої сили! Якщо ж хтось звинувачує його і то серйозно, то чому не заявляєте про себе офіційно? Вперед!
  Особисто я висловлюю подяку декану філологічного факультету, докторові наук, всіма шанованому і найулюбленішому деканові серед студентів!
  І коли ви залишаєте коментар, то не пишіть фантастику, опирайтесь на реальні факти!

   
 32. найкращий у світі викладач й декан!!!

   
 33. )

   

Добавить отзыв