Преподаватели

Гавриш Віра Павлівна

Хмельницкий университет управления и права, Хмельницкий

 


Гавриш Віра Павлівна - Отзывы

 1. !!!
  Я закінчила університет вже 7 років назад.
  І вот нарешті почала замічати. ЩО начали заживати МОЗОЛІ на пальцях після її лекцій.
  Я дуже рада.
  :-)

   
 2. Спочатку хотів написати щось не приємне, чи щось образливе в адресу Віри Павлівної, але потім подумав і зрозумів. Так, як вона викладає матеріал (ну да, трошки швидко, тяжко встигати писати, і дуже багато, але ж все зрозуміло, все на прикладах, вот тільки графіки – жах). Взагалі, на 1-й погляд вона дуже сувора і навряд чи захоче комусь із чимось допомогти, але ж це не так. Ось скоро написання курсової у неї, 1-а думка – жах, але якщо подумати, то вона ж допоможе, пояснить і т.п.. Головне писати самому. :)

   
 3. Дуже добра людина! Я писала у неї дипломну – одне задоволення! Все розкаже, покаже, пояснить! Жодного разу не було з нею інцидентів! Правда на екзамені поставили 4 (по додотковій інформації, через те, що не червоний диплом). Спочатку було непреємно! Але це в житті не відіграє жодної ролі, з власного досвіду кажу, адже працюю в такій установі, що впевнена – у вищій з нашого ХУУПу не працює ніхто!!! Віро Павлівно велике Вам дякую та земний уклін! Ви СПРАВЖНЯ!!!

   
 4. ну ти даєш

   
 5. Альтернатива завжди є!

   
 6. Класна тьотка, ніби строга на перший погляд, але вміє і пошуткувати, і посміятися разом з студентами. :)

   
 7. тихіше ніж на семінарі у неї не буває на семінарі жодного викладача(навіть декана)

   
 8. вона ше та звірюка, але я її обажаю. був в нас один інцидент неприємній, але потім все ок

   
 9. Кращого керівника диплому немає в нашому унівеситеті. Вимоглива, справедлива, ніколи не закривається від студентів руками і ногами, завжди допоможе. Але пахати прийдеться по-чорному, часто і ночами просиджувати за дипломом. Як згадаю… зате захист це одне задоволення.

   
 10. Дуже класна! Стільки кричала на 1 курсі на нас, але вона права – ми маємо це все знати, інакше які тоді з нас економісти би вийшли?

   
 11. Дуже класна жінка!!! Об’єктивна, справедлива і мудра! Приклад викладача!!!

   
 12. Поміж того, що Віра Павлівна дала досить грунтовні знання з економіки, можу сказати що саме на її лекціях я навчилася досить швидко писати, а на останніх курсах і друкувати)))))

   
 13. це правда!!!!))))))

   
 14. Віра Павліна найкращий лектор з усіх кого я знаю.На її лекціях приємно сидіти, і дуже приємно її слухати.Це людина,яка вміє зацікавити студентів..її лекції збігають дуже швидко і вони запамятовуються надовго…

   
 15. Вера Павловна – это просто находка среди преподавателей. Ее лекции это мечта каждого студента – очень понятны и доходчивы

   
 16. Гавриші здатні не тільки пояснити свій предмет будь якому ідіоту, але й зробити так, щоб цьому ідіоту самому стало цікаво

   
 17. …страшно навіть тоді, коли знаеш семінар досконало…

   
 18. Да, помню Веру Павловну. Зверь, а не препод. Заставляла дрождать всех. Молодец.

   
 19. Викладач THE BEST!!!!!!!!! Таких побільше б! Чудовий лектор! Чудовий економіст. ЇЇ лекції найкращі! Сімя Гавришів – це скарб для ХУУПу!

   
 20. !!!Якби Carlsberg читав лекції, то він би робив це як Гавриш!
  Гавриш – мабуть найкращі лекції в універі???

   
 21. Віра Павлівна надзвичайно кваліфікований та досвідчений викладач!Знання дає на дуже високому рівні. І дисципліну вміє тримати-хочу сказати їй велике ДЯКУЮ за це!!Раджу всім викладачам брати з Гавриш В.П. приклад!

   

Добавить отзыв