Преподаватели

Глушко Михайло Степанович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Глушко Михайло Степанович - Отзывы

 1. Розкажіть чим Глушкові не вгодили археологи? В чім суть конфлікту?

   
 2. Неймовірна людина у всіх відношеннях! І його лекції одні з кращих на нашому факультеті, це вже точно. Поважаю його як людину і як фахівця:)
  P.S. До речі я археолог :))

   
 3. Деколи його заносить, але в принципі адекватний. В нього халява не проходить, то точно.

   
 4. та чого ви, прикольний мен. взагалі студенти-історики- це вже діагноз і там мало адекватних, тому і реакція в нього така ))

   
 5. Неоднозначне враження. Безперечно фахівець, але як людина має важкий характер і постійно критикує всіх і вся, особливо своїх колег по кафедрі і археологів які йому чомусь не вгодили. причому далеко не завжди заслужено.
  Через те мало хто його і любить. Ставлення до студентів вимогливе, його історія народної культури справжній винос мозку для непідготовлених, але якщо будете вчити – здасте без проблем.

   
 6. Один з найкращих викладачів університету!!!!! Вимогливий, але справедливий,,,,

   
 7. толковий))

   
 8. дiйсно чудовий фахiвець у своъй справы

   
 9. хороший викладач

   
 10. хороший викладач та науковець, як людина, трохи важкий для сприйняття, але те що у нього можна багато навчитися, то факт. Любить сумлінних і старанних студентів, звісно, що розгільдяїв і халявщиків не любить, тому саме такі люди і поганої про нього думки…..
  Він вимогливий, але справедливий!!!

   
 11. Прекрасний викладач, безперечно фахівець високого рівня у своїй науковій справі та й взагалі хороша людина. До речі, всі негативні відгуки про нього (вже існуючі та написані в майбутньому) – справа рук досить обмежених як в інтелектуальному, так і в просто гуманному ракурсі людей. Попрошу не обливати словесним брудом цю людину. Як то кажуть: не плюй в криницю, з якої потім доведеться напитись водиці. Задумайтеся, можливо, і вас таке чекає.

   
 12. Вимогливий, але справедливий і сумлінний як викладач, так і науковець! В нього є чому повчитись, то точно

   
 13. повний негатив

   
 14. я люблю і поважаю михайла степановича.він дуже розумний і красивий чоловік!!!

   
 15. Ну він дуже розумна людина, я просто в шоці

   
 16. “Монографія М. С. Глушка є однією з найсильніших у науковому плані етнологічних робіт – і в методологічно-концептуальному контексті, і в грамотному оформленні бібліографічних посилань та списку джерел і літератури. Стосовно п. І. Остапика, то завжди знайдеться “”біла ворона””, яка хоче виділитися якщо не науковими здобутками, то, принаймні, пустою, нічим не підтвердженою критикою.”

   
 17. Михайло Степанович є людиною принципу, а не базікання. Викликає повагу, бо є висококваліфікованим фахівцем та науковцем-етнологом.

   

Добавить отзыв