Преподаватели

Гончар Юлия Борисовна

Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова, Киев

 


Гончар Юлия Борисовна - Отзывы

 1. Погоджуюсь з попереднім коментарем, вона дійсно хороший викладач. Лекції дуже інформативні. Має високий науковий рівень, а з цим, відверто кажучи, у більшості викладачів Драгапєда, в цілому і Істфаку, зокрема, великі проблеми. У більшості викладачів він відсутній, або, можливо, вони його старанно приховують =).
  Щоправда, лекції у неї трохи нуднуваті (особливо, Європа і Америка). Але для людини, яка дісно цікавиться предметом, не є обов`язковим, щоб викладач, крім подачі змістовного і цінного матеріалу, ще й танцював перед нею кан-кан і розповідав анекдоти.

   
 2. Припиніть, ганьбити себе дуже хороший викладач і викладала в мене давним давно. І немає чого заздрити, що в неї батько відомий науковець!

   
 3. Важко говорити про інтелект коли його не має!!!! А в неї його НЕ має!!!! Якийсь не зрозумілий викладач… Сьогодня є, а вже завтра і не згадаєш що вона викладала…
  08.02.2010 15:55

  про який інтелект ти говориш,якщо сам не знаєш елементарного!!!!немає в даноме випадку пишеться разом!!!!!Телепень!

   
 4. нормальный преподаватель!!!! интересные лекции, хоть я ничего и не запомнил))))))

   
 5. по поводу деканата: я уже давно не слушаю что там говорят, вернее говорит маразматичка Антонина.

   
 6. не розумію. чому ви не бачите в ній харизми.
  а наш деканат – це збіговисько пліткарів. які самі є бездарностями і тому в інших бачать те ж.
  ваша проблема. що до вас не доходить зміст її лекцій.

   
 7. Важко говорити про інтелект коли його не має!!!! А в неї його НЕ має!!!! Якийсь не зрозумілий викладач… Сьогодня є, а вже завтра і не згадаєш що вона викладала…

   
 8. НЕщодавно чула розмову в деканаті про те, що вона взагалі бездарність… Якщо б не її батько(як казали що він викладає в університеті ім. Шевченка) вона взагалі нічого б не добилася. Все він для неї робив і робить. А вона абсолютна пустишка…!!! І я погоджуюсь з цім!!!

   
 9. тут головне не інтелект, а фігура

   
 10. вона вас, мабуть, завалила, так?
  чи ваш рівень інтелекту просто не дозволяє оцінити викладача як людину? а може розумних думок в голові нема, то пишете про те. що думаєте?
  да, в неї нуднуваті лекції, але Ю.Б. подає цінний матеріал, хоча й складний. не дивно, що ви не змогли оцінити її інтелект)))

   
 11. Интелект слабый! Но между ног всё в порядке!!!

   
 12. Да, сексуальна баба, нічого не скажеш!

   
 13. А я её хочу как женщину!!!

   

Добавить отзыв