Преподаватели

Гранкина Татьяна Александровна

Украинский государственный химико-технологический университет, Днепропетровск

 


Гранкина Татьяна Александровна - Отзывы

 1. замечательный преподаватель

   
 2. самый лучший преподователь. На всю жизнь вбила знания в наши не очень умные головы

   
 3. =)

   
 4. Спасибо Вам, Татьяна Александровна, за то, что Вы преподаете!!! Вы действительно Преподаватель с большой буквы!!! Успехов Вам всегда и во всем)))

   
 5. ( частина V)

  Напевно, кожному педагогу хочеться, щоб саме його студенти в майбутньому досягли успіхів, використовуючи набуті знання в своїй праці. І, звичайно ж, кожному викладачеві приємно, що в цьому є доля його старання. Але найголовнішою радістю для Вчителя є вдячність його студентів. Від імені всіх студентів хочу подякувати Тетяні Олександрівні за її терпіння, досконалість, наполегливу працю, любов до студентів та побажати їй міцного здоров’я та творчого натхнення.

  студентка гр. ХДК -76

   
 6. ( частина III)

  Випускники університету відзначають її майстерні прийоми у викладанні: можливість підійти до столу викладача і протягом кількох хвилин переглянути свій конспект. Це допомагає сконцентруватись і пригадати матеріал ( якщо вчив), дисциплінує і заохочує до ведення конспекту, а також активної роботи протягом лекції.
  Студенти першого курсу відмічають її турботу і увагу, яку вона їм приділяє. Тетяна Олександрівна проводить консультації не одну пару за розкладом, а доки не зрозуміє найслабкіший студент, не рахуючись із власним часом, поки не залишиться жодного нез’ясованого питання.
  Не зважаючи на те, що математика досить серйозна наука, вона – ніжна і чутлива жінка, в її душі квітне весна, бо це початок всього нових планів і мрій, природа оживає і все навкруги наповнюється світлом.

   
 7. ( частина II)
  З 2000 року Тетяна Олександрівна – старший викладач кафедри комп’ютерних технологій і вищої математики, читає свій курс «Вища математика» студентам – технологам неорганічного факультету. Вона має всі якості справжнього педагога – досконало володіє матеріалом, уміє донести його до розуміння студентів, зацікавити кожного до вивчення цієї складної, але такої важливої дисципліни. Вміст кожної лекції
  продуманий до дрібниць. Це свідчить про якісну підготовку та високий професіоналізм. Гранкіну Т. О. відрізняє від інших викладачів її феноменальна пам’ять не тільки на зміст теорем і формул, а й на обличчя та прізвища студентів. Вона – викладач від Бога.

   
 8. Статья о Гранкиной Т. А. в газете « Слово хіміка», посвященной 80-му юбилею УДХТУ!
  Май, 2010. №18

  Математика – це покликання

  Сьогодні важко переоцінити важливість математики, вся сучасна наука базується на її методах та ідеях, які відіграють велику роль в повсякденному житті мільйонів людей.
  Математика – це покликання, суть життя для Гранкіної Тетяни Олександрівни. Вона так любить свій предмет і вкладає в нього стільки сил, енергії і власної душі, що це не може залишитися непоміченим.
  Тетяна Олександрівна закінчила математичний факультет Дніпропетровського національного університету, а потім – аспірантуру. Розпочала трудову діяльність, працюючи викладачем у Дніпродзержинському державному технічному університеті.

   
 9. Женщина супер, как преподаватель так и в жизни.

   
 10. Самая классная, самая понимающая, справедливая, самая самая!!! Всегда буду помнить

   
 11. очень хорошая преподаватель, действительно талантливая и душевный справедливый человек! я ее никогда не забуду!

   
 12. Преподаватель от Бога и просто замечательная женщина!!!

   

Добавить отзыв