Преподаватели

Яремко Тетяна Іванівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Яремко Тетяна Іванівна - Отзывы

 1. ви можете видаляти всі негативні коментарі, але це нічого в вас не змінить

   
 2. нормальна така баба, але вона дійсно багато трендить і мало вчить!

   
 3. Є люди яким хочеться корону лопатою поправити

   
 4. нормальна, цікава, але прискіплива трохи.

   
 5. класна і людина і викладач :) тому не пишіть маячні про неї…

   
 6. останні 7 негативних коментарів від одної особи, це видно з манери написання(наявність великої кількості знаків оклику,а також з характеру побудови речень і інших чинників). Насправді це ницо, дійсно ницо так брехати. Ви хочете зіпсувати людині репутацію пишучи багато негативних коментарів? Вам не вдастся це зробити. Оскільки всі ми прекрасно розумієм що тут свою думку може висловити кожен, і індентифікація особи не є обовязковою, отже інформація не може бути достовірною напевно. Зрештою все в житті за принципом бумерангу, ви напевно зрозуміли про що я. Ви можете написати тут і 100 брехливих коментарів і 200 і 1000 але це не змінить реальності на вашу брехню, брехня не стане правдою бо ви так захотіли. Ваші коментарі немають ваги,бо це безпідставна брехня. Ви думаєте що ви не поважаєте інших,насправді в першу чергу ви не поважаєте себе.

   
 7. Як взагалі можна втратити знання?якщо вже щось знає людина..то ніхто в неї цього не відбере. Амнезія – єдиний можливий варіант. Це дуже хороша викладачка яка викладається на повну,все розжовує ,ідеально пояснює.
  Всі попередні негативні коментарі безпідставні! Зараз 21 століття..нічого страшного не станеться якщо на парі поздвонить телефон,ми всі люди. Це надзвичайно слабкий аргумент,щоб доводив будь які негативні риси. Розповідає про подорожі? Хіба це погано ділитись своїми враженнями про навколишній світ? Не розумію . Це чудовий викладач!

   
 8. Дуже добра і хороша викладачка, яка дійсно дає знання!!!
  А основне, вміє зацікавити студентів.
  І до речі, по телефону на парі не розмовляє!!!!

   
 9. Не найгірша викладачка , але трішки застрога

   
 10. “Не скажіть. Як викладач. вона дуже хороша. Просто потрібно знайти із нею спілбну мову, а не тупо прийти і сказати “”став мені залік””…. о. Е.М.”

   

Добавить отзыв