Преподаватели

Ятищук Оксана Василівна

Тернопольский национальный педагогический университет им. В.Гнатюка, Тернополь

 


Ятищук Оксана Василівна - Отзывы

 1. дуже класна викладачка і просто чудова людина)))) ми її дуже любимо))))))))))

   
 2. “Дуже хороша людина! Безкорислива, людяна, розумна, цікава, ініціативна з прекрасним почуттям гумору. Дай Бог їй здоров””я, наснаги, успіхів!!!”

   
 3. “викладачка супер. Ще таких цікавих занять як у неї в нас не було. Знає свій предмет на “”відмінно”” з + І людські якості, дай Боже кожному в нашому універі”

   
 4. Оксана Василівна — це людина, яка заслуговує на повагу. Згадую її добрим словом, хоч сприймала її на початку з острахом( в гуртожитку ходили різні чутки). Але коли вона відправила мене з конвертом, висваривши. і заставила вивчити матеріал.і на другий раз перед Різдвом подарувала балів, я її завжди буду вдячна за її науку людяності. Оксано Василівно, дякую Вам. Згадайте Надю.

   
 5. “НЕ знаю , чи хтось ще так посправедливому оцінює як вона. Я сам напочатку мав з нею проблеми, але врешті- решт зрозумів, що вона навідміну від багатьох “”хвальоних”” таки ще має трохи совісті і не боїться посправедливому оцінити”

   
 6. “кращого викладача, ніж Оксана Василівна у нас, повірте, ще не було. Ми до неї звертаємося з різними питаннями і проблемами і вона до нас ставиться як до рідних дітей. Побільше б нам в університет таких людей. І заняття проводить такі, що запам””ятовуюьбся на все життя. Під цими словами, я думаю, може підписатися вся наша група акторів.”

   
 7. Для чого обгаджувати людину. якщо ти повний нуль, а за тебе бігають з другого поверху центрального корпусу, то всі претензії туди. А викладач супер. і як людина і як спеціаліст

   
 8. Пацани, на фігаи гонити порожняк. бабец по понятіфям робить .Ящо ти лох, тог таким ти і внеї будешюФ якщо трохи тащиш , то проблем не буде.

   
 9. так нагло збирати гроші із студентів може лише вона

   

Добавить отзыв