Преподаватели

Кабашнюк Виталий Александрович

Хмельницкий национальный университет, Хмельницкий

 


Кабашнюк Виталий Александрович - Отзывы

 1. Ваш любимый преподаватель живет не предметом а г…-ном – обси.ает всю россию, весь юговосток украины и пасется в итернете как дешевый агент СБУ, размножая ложь и за это ему воздастся

   
 2. Прекрасный преподаватель!!!

   
 3. Чудовий педагог
  Н.К.В

   
 4. Класний викладач. таких мало. не поливайте брудом. будьте людьми.

   
 5. “Я, Віталій Кабашнюк, хочу повідомити деяким дописувачам – мені вже сьомий десяток, викладаю понад 30 років, у т.ч. і в Радянську добу “”Когда в человека кидаешь грязью, помни, что до него она может и не долететь. А на твоих руках останется.”” (з мобільної версії)”

   
 6. хороший викладач…. а його орієнтація не повина нас цікавити

   
 7. Хороша людина, спеціаліст в своїй справі! Лекції диктує повільно і зрозуміло, і головне завжди вспіває вичитати матеріал! Зі студентами спілкується спокійно і ніколи не хизується тим що він має вищий педагогічний статус, а спілкується зі всіма студентами на рівні, і напряму! Конспекти дає зрозумілі, без заумних визначень, а все незрозуміле зразу ж пояснює! Коли викладає, то наводить приклади навіть зі свого особистого життя!
  І, будь ласка, шановні студенти, крім свого статусу студента, ви не забувайте, що ви ще й люди і ви не знаєте, що буде з вами і вашими близькими завтра, то не зарікайтесь! Дивіться за собою і за своїм особистим життям, а в чуже не вмішуйтесь і не розводьте плітки!

   
 8. класний дядько, за його ініціативи я здав кров на гемоглобін і в мене виявили набуту анемію… він просто хороша людина…

   
 9. на счет парней это 100% но препод хороший

   
 10. как препод-позитивный чел, нормально ведет предмет, хорошо в нем разбирается никаких претензий, но вот его манера разговора чего то стремает своей нетрадицыонностю.

   
 11. преподаватель что надо, живёт своим предметом, так держать

   
 12. супер чел)

   
 13. Глупы люди так о нём думают!!! Он замечательный преподаватель, который очень интересно,доступно рассказывает свой предмет! Каждый конечно имеет право на свою мысль,но если вы не доросли умственно и морально до уровня этого человека,обсуждать его вы не имеете права!!!

   

Добавить отзыв