Преподаватели

Качмар Володимир Михайлович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Качмар Володимир Михайлович - Отзывы

 1. Олень рогатий… я б йому ніс зламав , я к б не залік.

   
 2. Він чудова людина! Він завжди захистить і підкаже. Він завжди підтримаєі розрадить. Не тих ви брудом обливаєте, люди. Далеко не тих…

   
 3. Кожна людина має право на особисте життя. І кожен має право мати свої таємниці. Тож хай Володимир Михайлович любить, кого захоче, а іншим до цього – зась, бо воно тільки його… Уявіть, на хвильку, що хтось і вас обмовляє, заглядаючи у шпаринку… Приємно? Та, мабуть, ні. Лише журналісти здатні порпатися у чужій білизні. Та зрозумійте, байдуже йому до вас. БАЙДУЖЕ!!!

   
 4. І справді, як можна говорити про людину те чого не знаєш насправді…Володимир Михайлович чудовий викладач, котрий добре знає свій предмет – ось, що повинно цікавити студентів. А от особисте життя викладача, не має турбувати старанних і розумних студенток…. Ці всі історії дівчата, що ви розповідаєте, це лише вияв фантазії кожної із вас….Як це не дивно, але дуже часто студентки самі вигадують різні способи отримання заліку, лиш би не вчити предмет. От і з’являються таки чином пікантні історії про викладача… Беріть в руки книжку і вчіть!!!!!

   
 5. Володимир Михайлович – це сонечко нашого факультету!!! Завжди усміхнеться і підкаже в будь якому питанні!!!! Прекрасний, як викладач і добрий, як людина. Дякуємо, Вам за все !!!!!!! Ми вас дуже любимо, і нехай щастить !!!!!!!!!!

   
 6. як не соромно йому!

   
 7. дівчата здайдіть собі молодих хлопців………..

   
 8. їх чотири…….

   
 9. виходить що у нього їх дві бо я бачила з зовсім не модельної зовнішності і бачила нераз

   
 10. Уже час і хорошу дружину мати, у достойного чоловіка має бути і відповідна дружина. Дівчина з якою я Вас бачив нещодавно, справжня красуня модельної зовнішньості.

   
 11. а я знаю його нову пасію… і не зважаючи ні на що вона дуже хороша людина…

   
 12. як викладач він дуже хороший,а все інше-не ваші справи

   
 13. насправді він хороша людина і нетреба писати всяких дуростей!коли немаєте чим зайнятись,то шукайте що б зробити добре,обговорюючи інших,подумайте про себе!!!

   
 14. Правді що він розлучився із дружиною з факультету журналістики?

   
 15. Будьте щасливі…. Ви дуже приємна і добра людина…

   
 16. де у вас стільки заздрості набралося? Писати про людей можна лише те, що не боїшся сказати наживо. Інакше – підло. І, здається, не маю права вчити кожного з вас, як поводитися з людьми, тим паче з тими, хто вас навчав. Просто припиніть заздрити чужим п’ятрікам. Свої здобувайте. І не переймайтесь так чужим життям. В своє зазирніть. У вас дуже ідеально? Подивимось,якими будете вйого віці. Ічи досягнете бодай 1/100 з того,чого досяг він. Будьте добрими.

   
 17. “Як не соромно рити у чужій білизні… “”школа байкарів”” ідіть учити предмет і все буде добре. А ще, займіться особистим життям…”

   
 18. нормальний викладач, пердмет свій знає, наукою займається продуктивно, а особисте життя на те й називається ОСОБИСТИМ, щоб не пхались посторонні люди!

   
 19. Його ексдружина (Білінська Людмила – прізвище по чоловіку), собі молодого знайшла на 20 років молодше, навіщо їй дідуган

   
 20. Бачу чимало ображених є на Михайловича, а на що ви розраховували як в ліжко до нього стрибали, він же одружений чоловік і не важливо який раз і на кому! У Влодка швидко все в житті міняється!

   
 21. Лапуля!

   
 22. Точно закоханий! Такий задуманий ходить і на парах часто взуває, то таке та любов з хлопами робить

   
 23. “Кажуть, що у нього з’явилася нова пасія. А любить їїї!..
  А екс-дружина їй і “”в подмётки”” не годиться…
  збився він із того рівня дєвок

   
 24. Плюс

   
 25. ))))

   
 26. плюс

   
 27. Але ж ви усі ідіоти. Тобто ідіотки, які всім і всьому заздрять. Побачила б вас вживу, то повиривала би патла кожній, яка тут плітки розпускає. Не пхайтесь у чужу сім’ю.

   
 28. То хто остання дружина в цього поважного чоловіка ?

   
 29. )))))))))))))

   
 30. Володко чудова людина!

   
 31. Дурниці, з першою у них було все не так добре. вона по півроку в рік за кордоном сиділа, який чоловік стільки часу буде сам, ясно шо шукатиме тепла і кохання в інших бабах…. якшо у них все так добре було, то чого та перша жінка народила дитину від молодика і заміж за нього пішла? то видно у них давно любов була. До того ж від хороших жінок чоловіки не гуляють. Качмар худих любить, а Людмила явно не худа і чув шо бардак розводить. короче там все хреново було. так шо не відомо хто кого кинув, як на мене, то то вона його. я б на його місці тоже не витримав би як стільки гарних дівок поруч ходять та й ще не рівно дихають, хто ж тут не поведеться!!!)))

   
 32. Скільки років пройшло, а він й досі сниться мені. Він чудова і дуже чуйна людина, яка має серце, почуття і душу. Не варто судити про нього негативно знаючи його лише поверхнево як викладача. Я знаю його на багато глибше і таких відданих і вірних як він дуже мало. єдине що він не прощає – це зради, а з дівками розважається не з похоті а з помсти за розбите серце, я це знаю точно. А дружина у нього симпатична напевно, у нього гарний смак і він не міг би вибрати погану)))

   
 33. Кажуть, його друга дружина страшенно подібна на його велике кохання з факультету журналістики. Теж блондинка і тілобудови схожої. Чула, що він шукав подібну на ту журналістку і що стосунки у них були тривалими.

   
 34. Да Влодко чимало сердець розбив!!!!!

   
 35. З Днем СОБОРНОСТІ України!!!!
  Успіхів і перемог!!!!

   
 36. Це брехня.Вона розумна.Просто їй всі завидують.Не всі рожою вдалися!

   
 37. ПРИКОЛЬНИЙ КАЧМАР…)))))))))А ЖІНКИ ЙОГО НЕ РУХАЙТЕ…ВОНА ПРИНЦЕСА…НАПЕВНО…ГАДОСТІ ПИШУТЬ ДІВЧАТИ, ЯКІ ЗАЗДРЯТЬ ЇЙ

   
 38. Гарний викладач

   
 39. от прочитала 5 сторінок коментарів і мені шкода стало. Ні, не Володимира Михайловича, бо ін на таких, як ви уваги не звертав і ніколи не зверне. Жаль стало Вас. Адже писати таку гидоту та ще й анонімно… Брудні і потворні ви люди. Якщо думаєте, що зіпсували йому цим репутацію – помиляєтесь. Таких, як він цінували, цінують і цінуватимуть. Не цінуватимуть ніколи вас, бо підлість ваше друге ім’я. Ю.

   
 40. Здається мені, що не довго його ця жінка повеселить…

   
 41. Гарний викладач

   
 42. У НЬОГО НАПРАВДУ ДУЖЕ ГАРНА ДРУЖИНА…РОЗУМНА, ПРИЄМНА ЖІНКА))І ВІН ДОСИТЬ КЛАСНИЙ))))))))

   
 43. Нормальний викладач

   
 44. Класно!!!! Зрозуміло для студентів!!!

   
 45. Качмар займається наукою, пише енциклопедію до ювілею, і класно читає лекції, коханки давно вже немає, є молода красива дружина, не пишіть якщо не знаєте!!!!

   
 46. А яка у нього класна дєвка на історичному. Супер.

   
 47. Дуже дивні коменти. Нібито – солідний викладач.

   
 48. а сексом як класно займається! ! !

   
 49. ДУЖЕ ПРИКОЛЬНИЙ ВИКЛАДАЧ!!!!!!!!)))))))))))))))))))

   
 50. До речі, третя дружина вже знайшлася. Викладає на факультеті журналістики :))))))))

   

Добавить отзыв