Преподаватели

Каленич Владимир Николаевич

Винницкий государственный педагогический университет им. Михаила Коцюбинского, Винница

 


Каленич Владимир Николаевич - Отзывы

 1. Гівно повне а не прєпод. На піпісці вертів

   
 2. Не знаю, не знаю. Злопам’ятний, в міру розумний, частенько зазнається.

   
 3. він і вчить, і жартує, і розуміє!!!!!!! Одним словом – реально крутий!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 4. Якщо одним словом – він реально крутий, до того ж вигідно виділяється на фоні викладачів ІФЖ. Найбільше в ньому зачаровує те, як легко він переходить межу Викладач-Студент. В той час, як інші всіляко наголошують на цьому, на його парах це стирається. Складається відчуття, що він розказує про те, як провів вчорашній вечір (а це нам цікаво!), а не про філологічні знання. До того ж він хвилюється перед тим, як сказати будь-яке слово, і, чесно кажучи, це виглядає кумедно!
  Особисто я його палко кохаю!!

   
 5. Взагалі, кльовий дядько цей каленич, бо крім влучних жартів подає ще й грунтовні знання. Ще кілька б таких викладачів, то може зі студентів люди будуть…

   
 6. Щоякнайбільш кайфовий чувак-викладач. Всі його обожнюють (а я просто шалено кохаю його)! Він приколіст, просто геній, до того ж розумашка, але не зарозумний, як його колєги… І взагалі цего таго ето самоє (одним словом, супер)!

   
 7. Щоякнайбільш кайфовий чувак-викладач! Всі його обожнюють (особливо я, я просто шалено кохаю його)! Він приколіст, просто геній, до того ж розумашка, але не зарозумний, як його колєги… І взагалі цего того ето самоє (ну, класний одним словом)!

   

Добавить отзыв