Преподаватели

Калужна Галина Василівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Калужна Галина Василівна - Отзывы

 1. Гарний викладач! Тільки позитивні відгуки! Хотів би відзначити високий професійний рівень Галини Василівни, її педагогічні якості. Англійська мова дуже знадобилася зараз. Хочу подякувати за 3 роки навчання (хімічний факультет).

   
 2. Загалом, дуже дивна викладачка…здавалося б вона не дуже грузить, але через неорганізованість і хаос під кінець семестру все котиться під три чорти..і ше.. неакуратна трохи.

   
 3. дуже гарний викладач, займалась з нею приватно. правда – в університеті франка не викладала в мене. щодо неорганізованості не згідна – може й спізнюється, але матеріал викладає структуровано. Завжди активно і цікаво проводить заняття.

   
 4. щодо дивакуватості – правда) щодо неорганізованості – 100%. Але в кінці курсу, на іспиті, всім поставила А, при тому, що дам доздавали, перездавали

   
 5. Неймовірно специфічна людина…Але приємна і позитивні оцінки в кінці курсу заробити доволі легко) Хоча інколи вони й не співпадають з рівнем засвоєних знань.

   
 6. хороша)) головне потрапити до неї в групу А, а далі все буде ОК)
  студенти не завжди цінять її прагнення чогось навчити, але вцілому на англійській на 1-му курсі найкраще в неї.

   
 7. найкраща з викладачів англ.мови.)дивакувата,але загалом допоможе коли треба

   
 8. хороший викладач!!!

   
 9. нормальна…
  страшенно неорганізована, але головне для неї репутація, головне правильно себе зарекомендувати.. оцінки отримати доволі легко

   
 10. Хороша, вкінці ставить гарні оцінки, дозволяє здавати-доздавати. Але іноді запізнюється:)

   

Добавить отзыв