Преподаватели

Карась Анатолій Феодосійович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Карась Анатолій Феодосійович - Отзывы

 1. Анатолій Феодосієвич – класний, займається тим, що подобається…………

   
 2. #ИМЯ?

   
 3. Чудовий викладач і науковець.
  Завжди дає конструктивні зауваження.
  Справді, інколи важко зрозуміти його терміни, але це ж ВУЗ, а не бурса.

   
 4. його лекції та семінари були для нас відпочинком. на рахунок того, що на студентів він забиває – не знаю, але не забуває – то точно. я в нього вчилась 7 років тому, а він і до сьогодні вітається

   
 5. повна неправда. Цей викладач працює за покликанням і намагається донести нам знання, які важливі для життя і мають суспільнву вагомість. Ніколи він не підходив формально до оцінки знань. Навпаки, завжди дає шанс студенту показати те, що він може знати. Це добра і дуже благородна людина. До відома упереджених, Анатолій Феодосійович належить до людей активних і працює не за вигороду. У нього на кафедрі чудові теоретичні семінари. Зараз він багато часу витрачає на виборчу кампанію як довірена особа кандидата у президенти.
  Його лекції і семінари за роки навчання – це чудова школа мого росту як спеціаліста.

   
 6. Лекції Анатолія Феодосійовича про громадянське суспільство найкращі з тих, що ми чули. Група магістрів-курсантів

   
 7. “популіст і надто зайнятий “”своєю”” роботою – на студентів часто “”забиває””

  але спочатку вражає як супер-майстер-слова! потім розчарування гіркіше ((“

   
 8. “Вкотре переконалась, наскільки розумна та інтелектуально витончена ця особистість. Можливо, у чомусь з ним і важко, однак він справжній науковець. А ще повинна віддати йому належне як завкафедрою – на його кафедрі нема нерозумних викладачів. Є … ексцентричні, “”недосяжні””, однак всі розумні.”

   
 9. На початках трохи важко його сприняти і зрозуміти, чого він хоче, але потім втягуєшся. Цікаво споглядати за ходом думок. Грунтовні знання. Але звосім не хотілося б працювати разом з такою людиною.

   

Добавить отзыв