Преподаватели

Хамар Уляна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Хамар Уляна - Отзывы

 1. ШЛЮХА – ваша Хамар Уляна Вікторівна, філософ, кандидат філософських наук. Хоча і досліджувала проблему ІДЕАЛУ, проте це їй не допомогло дотриматися християнських і людських ідеалів.

   
 2. як викладач не дуже, адже скучно на парах, проте як людина дуже хороша!

   
 3. класна!!

   
 4. суха у викладанні… хоча можна слухати.. ) чи то просто я любила історію філософії, що мені все одно було, хто викладає.. ) але на 1 парті після дня студента дала поспати.. ))

   
 5. Як вона виглядає?

   
 6. Дуже гарна, розумна викладачка)))

   
 7. Нормальна вона, не гоніть. І розказує цікаво, і купу причандялля приносить, щоб студентам фільм чи схемку якусь показати. Погодьтеся, що не кожен буде так паритися.

   
 8. “продавець в магазині “”Родинна ковбаска””…”

   
 9. Відгук позитивний, проте викладачка дуже специфічна.

   
 10. найпозитивніші враження про історію філософії за літню сесію! Дякуємо!!!

   
 11. здала недавно екзамен на добре! Думала, що буде важко, але Уляна Вікторівна допомагала, додатковими питаннями мене витягнула! Буду мати стипендію! Ура!!!!!!

   
 12. нармал

   
 13. нє………ти не поняв!!!!!!!!!!!!!!!! То шо всіх строє, то добре, але на екзамені до всіх добре ставиться! старається бо ше молода! Дайте їй час!!!!!!!!

   
 14. мені сподобалося! Оцінки супер!

   
 15. Насправді, цікавими ідеями вона не виділяється, але насправді дуже якісно, послідовно і логічно викладає матеріал. Не відволікається на зайві розмови, часу на викладення матеріалу завжди вистачало. Насправді, вже 3 роки докладно пам’ятаю те, що вона викладала, а от вільнотемні монологи а-ля Поляруш нічого по суті не навчили.

   
 16. Як на мене нормальна тьотка!

   
 17. якась типова секретарка

   
 18. “книжку випустила позаторік.””добровільно примусово”” студенти придбали її творіння,але……….це радше велика редакційна робота книжок Захари та Пашука, підписана її іменем.
  Вона цю книжку,навіть, у Львові і не випускала, а бозна-де, в якомусь Богом забутому видавництві!
  Та й не дивно, що філософія з її вуст нецікава, а яким іще може бути матеріал, якщо його читає, навіть, НЕ ФІЛОСОФ!!!!!!!!
  Чи Ви думаєте, що заочна аспірантура філософс. фак. – це кваліфікований викладач із такої важливої дисципліни як ІСТОРІЯ ФІЛОСОФІЇ!?!??!?!?, яка має пролити світло вже на саму філософію??!?!?!?!??!?!
  Я вважаю, що НІ!!!!!”

   
 19. То був наш перший головний біль – філософія)) Трохи важкувато відповідіти, коли нема жодної емоційної чи вербальної реакції на твою відповідь. Я вражена такою холоднокровністю.

   

Добавить отзыв