Преподаватели

Химович Оксана Степанівна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Химович Оксана Степанівна - Отзывы

 1. Згадана особистість як викладач не володіє педагогічною майстерністю(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), демотивуючи такими вчинками студента від подальшої праці.

   
 2. *Любить обманювати: для прикладу, людині, якій не дозволила запрезентувати згадане завдання, згодом сказала, що та відмовилася це робити. Більще того, валить під час відпрацювань: коли людина відповідає правильно, вона каже, що це не так – можливо, спеціально, можливо – й через незнання матеріалу, мені це не відомо:(

   
 3. Вона класна,якщо треба витягне з багна. НЕ показує чи їй хтось подобається чи ні.

   
  1. Корчить дурні міни, очі так закатує, що аж зрачків не видно , іронічно підхіхікує, що зовсім не личить викладачеві університету!!!!!!!!!!!!! Таке враження, що всіх за дурних має. Проте, не можна сказати, що інтелектом аж пре, оскільки історії людина зовсім не знає, працюючи при цьому на історичному факультеті!!! Стосовно упередженості: особистості, яку вона не долюблює, не дала можливості запрезентувати виконане завдання без допоміжних матеріалів у деякій інформаційній системі, проте іншим дозволила це зробити!!!!!!! Ну і накінець пригадується приказка: хвали мене мою губонько:) Оксано Степанівно, знову застерігаю, не робіть цього, це не личить поважній людині, тим більше викладачеві університету!

    
 4. кльова тьотка)не має улюбленців,або принаймні не показує цього

   

Добавить отзыв