Преподаватели

Хміль Федір Іванович

Львовская коммерческая академия, Львов

 


Хміль Федір Іванович - Отзывы

 1. А ви не бачили, як Хміль переходить дорогу? Повільно-повільно йде по переходу, щоб познущатися над водіями які мусять чекати і від того нервуються. Ганьба йому!

   
 2. Тут уже писалося про знущання на захисті магістерських але такого, що творилося цього року, ви ще не бачили: студентам забивали голки під нігті, у вуха заливали розплавлену смолу, язики виривали розпеченими кліщами, на голови надягали поліетиленові кульки і все з однією метою – випитати, що написано в магістерській. Але ми трималися як радянські партизани і затято мовчали.Та й що було говорити? Добрі люди написали нам магістерські за добрі гроші (500-600 єврів) і які ще можуть бути тупі запитання? Підтримую Васю.

   
 3. Взагалі як то ще ніхто не помітив що у Хміля є дуже позитивна ідея: приймати на 1й курс стувдентів, взяти з них плату за навчання і потім через 4 роки зібрати та роздати випуксникам дипломи. Потім це ж повторити через рік і роздати дипломи магістрів і спеціалістів. Всі проблеми знімаються. всі будуть задоволені, а то бач – викладач неправильно консультував, а я в своїй дипломній ні бе, ні ме!

   
 4. Лекції цікаві. Розумна людина. Але трошки зациклений на своїй книжці.

   
 5. В нього голова працює в правильну сторону. А що з того далі – кожен вирішує сам.

   
 6. “Книжки написані за важко для середніх по рівню студентів, а що говорити “”слабеньких””.”

   
 7. Чудовий викладач. На його лекціях завжди цікаво. А те що спільну мову з ним знайти важко, що він занадто строгий та вимогливий – то це неправда. Просто підхід до нього знайти потрібно!!!..

   
 8. Я була від Вас в такому захваті при вступі! під час занять я просто шаленіла від захоплення Вашими ораторськими здібностями! але була дуже розачарована на захисті магістерських робіт! я не розумію, що Ви намагаєтесь кому довести, але вважаю, що студенти не мають страждати ані від цього, ані від того, що Ви не можете порузумітись між собою з деканом, зі своїми підлеглими – викладачами. студенти не повинні розплачуватись за те, що Ви погано сформулювали тему магістерської, або тому, що керівник не вдало план склав. Вам вартувало б передивитись свої дії, прислухатись до думки оточуючих і зробити висновки: Ви ж розумна людина, професійний викладач, психолог! бути строгим і справедливим означає саме це, але аж ніяк не те, що Ви робите. ви не думали, що для когось та оцінка дуже важлива? а захист дипломної це така ж лотерея як і іспит – він не повинен бути вирішальним!!!

   
 9. “поважають більшість студентів,які вже “”трохи довчились”” до старших курсів і шось розуміються в людях.Веселий,читає цікаві лекції.хоча потрібно зробити так,щоб студенти його не боялись,бо таких дійсно є багато.”

   
 10. він нормальна людина, порівняно з іншими з їх кафедри… ну наприклад з Трут :)))

   
 11. Самий прикольний МЕНЕДЖЕР в Україні!!!! Прекрасна людина і викладач: вимогливий, справедливий, дуже розумний і з прекрасним почуттям гумору! Цього в нього не забереш! Побільше таких викладачів, які ставлять тобі оцінку за твої РЕАЛЬНІ знання!

   

Добавить отзыв