Преподаватели

Клос Лілія Євгенівна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Клос Лілія Євгенівна - Отзывы

 1. “лекції здаються нудними ,якщо сидіти на останніх партах і не слухати її,насправді вона викладає матеріал дуже послідовно і чітко-нема нічого зайвого…як викладач дуже хороша,а як людина-не знаю настільки добре,щоб робити якісь висновки,хоча певні моменти були ,які вказували на її злопам””ятність.”

   
 2. Писала в Клос Л.П. магістерську роботу. Вона дуже ретельно перевіряла матеріал, вносила свої корективи. Дуже вимоглива і справедлива. Так і має бути.

   
 3. На парах в неї дійсно нудно, оскільки вона тихо і монотонно викладає матеріал, але взагалі як викладачка дуже хороша, халява в неї дійсно не пройде, але якщо знаєш матеріал, то позитивна оцінка гарантована!!!!

   
 4. Писала в неї курсову.Навіть не думала,що бувають такі викладачі – вона ретельно перевіряла мої чорнові варіанти,майже в кожен абзац тексту вносила замітки.Це правда,вона дуже вимоглива і халява в неї не проходить,може тому стільки негативних відгуків.Але саме після таких викладачів залишається значно більше,ніж просто відмітка в заліковці.Вона супер!!!!.А.Л.

   

Добавить отзыв