Преподаватели

Кобилецька Оксана Іванівна

Национальный педагогический университет им. М.Драгоманова, Киев

 


Кобилецька Оксана Іванівна - Отзывы

 1. знаєте,може вона і сає неправильний підхід до студентів,але вчить вона добре

   
 2. Дай бог сил и здоровья Оксане Ивановне!Мы ее тоже боялись,пока не поняли-надо ее внимательно слушать и САМОМУ читать произведения авторов.Она нас возила на экскурсии,приобщала в советское время к языку,на котором в Киеве в 80 годы почти никто не говорил!Поймите ее ,прислушайтесь-и вы откроете для себя замечательного человека.

   
 3. Лекції, а особливо семінари, які проводила Оксана Іванівна, – найсвітліші спогади і для мене, і для мого чоловіка, в той час теж студента деффаку. Відмінне знання фактичного матеріалу, оригінальне мислення, тонкий гумор, об’єктивність при оцінюванні – все це разом з неперевершеною інтелігентністю та справжньою людяністю, безперечно, заслуговують якщо не любові, то поваги. Будьте здорові, Оксано Іванівно!

   
 4. “Оксана Іванівна. Вона ще й досі викладає? Неймовірно. Більше 10 років пройшло з нашої останньої зустрічі. Думала вона давно на пенсії)) Надвичайна жінка. Досі пам””ятаю її слова: “”Дівчатонька-голубоньки, шийте випускні плаття – будемо випускати вас після першого семестру””.. Боялися ми її до судом у кінцівках) Досі не розумію як примудрилася скласти іспит з першого разу на “”відмінно””.”

   
 5. ну звичайно шо, в кого з головою туго, тому і тяжко в неї і не цікаво..а от якщо конспектувати лекції і аналізувати все, шо вона каже – будете на пари її ходити з радістю…в неї чудове почуття гумору)

   
 6. Золота жінка

   
 7. Перший курс на її парах згадую як страшний сон.Ми її називали енергетичним вампіром)))))Довго не могли зрозуміти,що вона від нас хоче.А виявилось все дуже просто: НАВЧИТИ НАС ДУМАТИ І АНАЛІЗУВАТИ!!!!Іспити здавали на першому і другому курсі-жах!!!!!Але поставила всім,хоча добре помучила.Особливо мучила тих, хто хоч трохи думав

   
 8. зато меня сейчас разбуди ночью, и спроси что-нибудь по давней литературе – отвечу незадумываясь на отлично! спасибо ей – она ведь учит нас думать и анализировать!!!!

   

Добавить отзыв