Преподаватели

Когутич Іван Іванович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Когутич Іван Іванович - Отзывы

 1. Іване Івановичу, дякую вам за знання, які роками використовую у практичній роботі! Ви справжній професіонал – поєднання практика і теоретика, що так рідко зустрінеш сьогодні серед викладачів юридичного факультету! Успіхів та натхнення Вам на науковій ниві!

   
 2. Без спору один з кращих викладачів на юрфаці….якщо не найкращий!!!
  Прекрасна людина і педагог

   
 3. БОМБЕЗНИНИЙ!!!!!!!!!!!! як людина, педагог і для всіх, хто його знає. І вихованців таких же має!!!
  Все решта – злі язики і та, що дусить і квакає …………..жаба заздрісників

   
 4. “Людина з Великої літери! Таких як він на юрфаці майже нема! Не слухайте про нього “”казки””, це висококласний професіонал і просто дуже добра людина!”

   
 5. У зв’язку з останніми подіями, хотілося б попросити у вас пробачення за чиїйсь ганебний поступок! Ми вас дуже цінуємо! І дуже любимо! Не хотілося б через одного провокатора втратити з вами хороші стосунки!

   
 6. Завдяки Івану Івановичу, я зрозуміла, що не помилилась у виборі своєї професії і напрямку діяльності вцілому! Дуже хороший викладач!!!

   
 7. Один із найнормальніших і найлояльніших викладачів, який безмежно любить свій предмет!

   
 8. Іване Івановичу, хотілося б Вам подякувати за те, що ви з надзвичайним розумінням ставитесь до студентів, за готовність завжди допомогти, за професійну пораду і просто за вашу людяність!!!

   
 9. Особисто я відношусь з глибокою повагою до Івана Івановича! Шкода, що запізно познайомилась з цим чудовим педагогом, розумним практиком, мудрою і простою людиною! Дякую Вам, що передаєте нам свій багатий досвід, знання! Дивує одне: як людям язик не відсихає, розпускати плітки про цю Людину!

   
 10. Так,справді,пліток про нього ходить багато,але це дуже чуйна людина,яка завжди допоможе,дасть хорошу пораду і ше й пиво поставить!)

   
 11. один з найкращих викладачів на юрфаці! Не слухайте дурних пліток про нього, які розпускають недобросовісні студенти!!!

   
 12. на перший погляд дуже строгий, але потім розумієш, що це один з кращих викладачів кафедри – компетентний, розуміючий, завжди допоможе і не поставить оцінку нищу, ніж студент заслуговує

   

Добавить отзыв