Преподаватели

Колесник Костянтин Костянтинович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Колесник Костянтин Костянтинович - Отзывы

 1. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується. Не розумію для чого таикй бруд один на одного лиють преподи каф.САПР

   
 2. “знову попередній комент від викладача-“”колеги””, який звертається до нашого Костянтина Костянтиновича на “”ти””. Ніяк йому – чортові не живеться від досягнень Колесника.”

   
 3. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується. Не розумію для чого таикй бруд один на одного лиють преподи каф.САПР

   
 4. “знову попередній нічний комент від викладача-“”колеги””, який звертається до нашого Костянтина Костянтиновича на “”ти””. Ніяк йому – чортові не спиться від досягнень Колесника. Ви би краще статті написали чи книжки, а то тільки по ночам пишите на своїх колег гидоту. КОЛЕСНИК – найкращий препод!!!!!!!!!!!!!!!!”

   
 5. “Коленик – найкращий викладач нашої кафедри (безперечно після жінок)!!! Попередні коменти це дійсно стиль викладача – “”колеги””, який не спить по ночам – бо дійсно з ГРУШІ впав!!!! Втихомирся – на один день по десять коментів писати – це вже параноя пидера! МИ студенти обовязково тебе на горшок посадимо і будеш парашу мити. А про Костянтина Костянтиновича поганого не пиши, бо вже і так знаємо твою адресу з поперднього року!!!!”

   
 6. +++++

   
 7. З Новим роком та Різдвом христовим. Колесник і в новому році буде найкращий і найрозумніший. Це ми йому бажаємо. З повагою, студентки Політеху!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 8. Костянтин Костянтинович, я у Вас закохана – а Вам все наука і робота……. А я скоро вже закінчу Політех і ……..

   
 9. олесник – прекрасний препод, прекрасний науковець. ХТО ПРОТИ НЬОГО, ТОЙ ПРОТИ ПОЛІТЕХУ І ПРОТИ НАС СТУДЕНТІВ

   
 10. Костянтин Костянтинович – та не приділяйте стільки уваги своїй роботі! Нас так багато – гарних дівчат політеху! Ви дуже класний – таких серед наших хлопців мало!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 11. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується.

   
 12. колесник – прекрасний препод, прекрасний науковець. ХТО ПРОТИ НЬОГО, ТОЙ ПРОТИ ПОЛІТЕХУ І ПРОТИ НАС СТУДЕНТІВ

   
 13. все має бути гламурно)))

   
 14. він крутий

   
 15. Хоча би щось знає, що робити по САПР

   
 16. Та нормальний він! хоть шось вивчити заставить, а хто не хоче вчити – ну то мажте, проблеми ваші!

   
 17. Як на мене нормальний препод. Приймає лаби справедливо, майже не валить, халяву не любить. Сам в предметі орієнтується.

   
 18. Намальний чувак! зато всіх дасть жизні!!!

   
 19. … Дорвався хтось
  Констянтин Констянтинович, не звертайте увагу на дебіла!!!
  завдяки таким як Ви, відчуваєш, що був студентом!!!

   
 20. КГ/АМ

   

Добавить отзыв