Преподаватели

Колісник Марія Костантинівна

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Колісник Марія Костантинівна - Отзывы

 1. Колісник – професіонал – фінансист. Дуже поважна людина у всій Україні. Іми студенти знаємо її професійний рівень, бо неоднаразово були з нею на олімпіадах і конференціях. Зараз ми вже аспіранти, правда не Марії Костянтинівни, але після неї ніхто не організовує так роботу, як вона. Немає переможних місць, немає зовнішнього наукового іміджу кафедри

   
 2. Колісник – професіонал – фінансист. Дуже поважна людина у всій Україні. Іми студенти знаємо її професійний рівень, бо неоднаразово були з нею на олімпіадах і конференціях. Зараз ми вже аспіранти, правда не Марії Костянтинівни, але після неї ніхто не організовує так роботу, як вона. Немає переможних місць, немає зовнішнього наукового іміджу кафедри.

   
 3. респект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 4. Колісник – супер-супер-супер викладач

   
 5. Колісник Марічка – це моя любов назавжди!!!!!!!!!!

   
 6. Колісник – це професіонал своєї справи. Ми шкодуємо, що без неї проводяться конференції, олімпіади. Вона так могла нас захопити науковими думками, що зараз інші викладачі які замість неї викладають навіть про це не говорять – тупо дивляться в конспекти Марії Косятнтинівни. Правда на модулях -холява – але це напевно не для нас…. І погоджуємось з думкою що МКК – це респект в усьому!!!!

   
 7. Колісник – все одно це респект. А Хто проти, то це звісно жінки і навіть знаємо хто ви -дурепи. НАША МАРІЧКА – НАЙКРАЩА!!!!!!

   
 8. ШКОДА, ЩО мАРІЯ КОСТЯНТИНІВНА ЗАРАЗ НЕ ВИКЛАДАЄ, БО МОЛОДІ ВИКЛАДАЧІ НЕ ТАКІ ОБІЗНАНІ. ВОНА ВСЕ-ТАКИ МОЖЕ ПОДАТИ ГАРНУ ІНФОРМАЦІЮ ТА І ЗА ЇЇ НАРЯДАМИ СКУЧИЛИ. ОДНАК МИ ЗА НЕЇ РАДІ, ВОНА ВИХОВУЄ ДОНЕЧКУ. БАЖАЄМО ЇМ ГАРНОГО НАСТРОЮ І ЧЕКАЄМО!

   
 9. Колісник Марічка – це моя любов назавжди!!!!!!!!!!

   
 10. Колісник – все одно це респект. А Хто проти, то це звісно жінки і навіть знаємо хто ви -дурепи. НАША МАРІЧКА – НАЙКРАЩА!!!!!!

   
 11. Колісник – супер-супер-супер викладачка.А на чужий ротик не наклеєш скотч, це навіть добре….

   
 12. Колісник – супер-супер-супер викладачка.А на чужий ротик не наклеєш скотч, це навіть добре…..

   
 13. Колісник – все одно це респект. А Хто проти, то це звісно жінки -скелети і навіть знаємо хто ви -дурепи. НАША МАРІЧКА – НАЙКРАЩА!!!!!!

   
 14. Марія Константинівна – це респект, це високий рівень професіоналізму в освіті і не тільки. Ми їй вдячні, що готує нас -справжніх фінансистів. Це супер -школа під керівництвом Алексєєва І.В. Знаєте вперше зайшли на цей сайт і бачимо, що на ньому тільки обливають брудом дуже поважну людину. Ми студенти звертаємося до керівництва студзони – краще допускайте на сайт студентів, а не викладачів, які хочуть звести рахунки з Колісник. БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ

   
 15. Колісник – все одно це респект. А Хто проти, то це звісно жінки -скелети і навіть знаємо хто ви -дурепи. НАША МАРІЧКА – НАЙКРАЩА!!!!!!

   
 16. Вона просто ластівка!!! Правда, схожа до свині у всьому, але це так – ліричний відступ

   
 17. Колісник Марічка – це моя любов назавжди!!!!!!!!!!

   
 18. Ми студенти-випускники 2009 дуже дякуємо вельмишановній Марії Костянтинівні, що вона нас навчила бути еталоном-фінансистом. А хто буде ще вчитися у Колісник М.К. – радимо ходити на всі пари і на конференції та круглі столи – Це просто вищий клас!

   
 19. Ми студенти-випускники 2009 дуже дякуємо вельмишановній Марії Костянтинівні, що вона нас навчила бути еталоном-фінансистом. А хто буде ще вчитися у Колісник М.К. – радимо ходити на всі пари і на конференції та круглі столи – Це просто вищий клас!

   
 20. Ми студенти-випускники 2009 дуже дякуємо вельмишановній Марії Костянтинівні, що вона нас навчила бути еталоном-фінансистом. А хто буде ще вчитися у Колісник М.К. – радимо ходити на всі пари і на конференції та круглі столи – Це просто вищий клас!

   
 21. Марія Константинівна – це респект, це високий рівень професіоналізму в освіті і не тільки. Ми їй вдячні, що готує нас -справжніх фінансистів. Це супер -школа під керівництвом Алексєєва І.В. Знаєте вперше зайшли на цей сайт і бачимо, що на ньому тільки обливають брудом дуже поважну людину. Ми студенти звертаємося до керівництва студзони – краще допускайте на сайт студентів, а не викладачів, які хочуть звести рахунки з Колісник. БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ

   
 22. Колісник Марічка – це моя любов назавжди!!!!!!!!!!

   
 23. Колісник – все одно це респект. А Хто проти, то це звісно жінки -скелети і навіть знаємо хто ви -дурепи. НАША МАРІЧКА – НАЙКРАЩА!!!!!!

   
 24. Марія Костянтинівна – це респект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 25. Колісник – супер-супер-супер викладачка.А на чужий ротик не наклеєш скотч, це навіть добре…..

   
 26. Марія Костянтинівна це дуже людяна людина і ніколи вагітних не відпраляла, а навпаки допомагала. Вона людина від Бога і ніколи не допустить гріха, і нас тільки доброму навчає. А ви москалі не обливайте брудом Колісник М.К. Якщо хочете знати хто ми такі, то приходьте до нас -студентів і в Політех, і в ІППт…. До зустрічі….завтра

   
 27. Марія Константинівна – це респект, це високий рівень професіоналізму в освіті і не тільки. Ми їй вдячні, що готує нас -справжніх фінансистів- політехніків. Це супер -школа під керівництвом Алексєєва І.В. Знаєте вперше зайшли на цей сайт і бачимо, що на ньому тільки обливають брудом дуже поважну людину. Ми студенти звертаємося до керівництва студзони – краще допускайте на сайт студентів, а не викладачів, які хочуть звести рахунки з Колісник. БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ

   
 28. “ой що в нас дипломами робиться…….
  я не захищусь, бо наша “”краса””….не знає що робить…..
  повні дурниці робить…..”

   
 29. “Ми студенти-олімпійці зі спеціальності “”Банківська справа”” і “”Фінанси”” щиро вітаємо Марію Костянтинівну з днем народження! Бажаємо щастя, здоров””я і удачі!”

   
 30. Ми всі студенти хочемо ще раз привітати Марію Костянтинівну з Днем народження!!! Бажаємо щастя, добра і удачі!

   
 31. Невже у нас є такі студенти, що можуть погано сказати про Колісник – це напевно якісь недоброзичливці, які всім заважають, як наші політики. Вже надоїли такі нелюди, ) Просимо Вас дуже-дуже запілінгувати цих наклепників.

   
 32. “Я вже пять років тому закінчив спеціальність “”Фінанси”” у Політесі і дуже дякую всім викладачам кафедри фінансів, зокрема Колісник (таких як я дуже багато). М.Колісник – бачить наперед, що потрібно ВАМ-студентам і відданно відноситься до роботи зі студентами, вона дійсно творить імідж кафедри і фінансову науку. ДЯКУЮ, МАРІЄ КОСТЯНТИНІВНО!!!!!”

   
 33. Дякуємо. що з приходом в ІППТ в якості завідувача на цій спеціальності стало можливо щось навчитися. Попит на спеціальність став шаленим за змістом

   
 34. Прекрасна викладачка, просто вищий клас!!! І ви всі праві, що вона дорога душею людина, бо без неї нам не буде цікаво в науці і навчанні – майбутнього. Ми ж фінансисти і будемо їй допомагати, а вам якщо цього не потрібно, то хай вас жаба задусить від її краси і доброти!!!!!!!!!!!!!!!

   
 35. Колісник – може і вміє організувати конференції для нас!!!!!!! Молоді науковці єднаймося!!!! Це просто вищий клас!!!!!!

   
 36. Ми дуже любимо нашого завідувача кафедри фінансів ІППТ – Марію Костянтинівну – це доброта, вишуканість, мудрість, краса, людяність. БАЖАЄМО ЇЙ НА ДОСЯГНУТОМУ НЕ ЗУПИНЯТИСЯ, А МИ В Усьому допоможемо.

   
 37. чудова викладачка, побільше б таких!!! респект!!!

   
 38. червона свиня!!! ну, добре – свинка… симптоми не сходять. А купальник чорний КУМЕДНИЙ )))) майте совість!

   
 39. “навпаки-дуже об””єктивне ставлення, справедливе. То у вас, шановні, дуже суб””єктивне ставлення до своїх знань.”

   

Добавить отзыв