Преподаватели

Комендар Василь Іванович

Ужгородский национальный университет, Чернигов

 


Комендар Василь Іванович - Отзывы

 1. Мене звати Наталка, в минулому я була студенткою у Василя Івановича, а ще він був моїм батьком… Був, тому що сьогодні, 24.06.2015 його не стало…. Він бун був чоловіком, батьком, дідусем, але насамперед відбув вченим і педагогом з великої букви!!! Як з батьком я могла з ним сперечатись, як з моїм педагогом – ніколи!!! Дякую всім, хто так відверто кинувся на захист його честі, хочу щоб всі знали, що його учні і його робота,це було тим ,що тримало його в цьому житті… Люблю тебе тату… Світла тобі пам’ять

   
 2. +

   
 3. Прекрасний професор, розумний і справедливий. Те, що він вже в роках, ніяк не позначилось на продуктивності його праці. А щодо аспірантів його… Якщо, вибачте, коли аспірант ні бе, ні ме, то він і в молодшого викладача не годен буде ніяку дисертація захистити. А вік бере своє, він вже не такий молодий, щоб займатись інтенсивними дослідженнями, а тим паче великою кількістю молодих аспірантів та дипломантів.

   
 4. Я теж згодна з попереднім коментатором. Перш, ніж обговорювати когось, поставте себе на її місце. Або, у цьому випадку, спробуйте досягти того, чого досяг Василь Іванович.

   
 5. 100% згоден з попередником. Обговорювати, а тим паче лити бруд позаочі не є ознакою порядної людини.

   
 6. “Що ви так в””їлися в цю людину? Це мудрий і досвідчений педагог, який виховав не одну когорту вчителів і науковців. та як у вас той короставий язик повертається таке свинство тут свинити?”

   
 7. Ходять. Ви, наприклад, скромніші, оскільки так йти від відповіді на прямо поставлене запитання може лише такий скромняга.

   
 8. Поки тягну на червоний диплом, оскільки не досягла ще певного віку, щоб закінчити навчання, а екстерном здають іспити або генії, або повні ідіоти, а я не вважаю себе належною ні до одних, ні до інших. Ви, як бачу, любитель переводити стрілки – я, до речі, першою задала вам це питання. Це неввічливо і не гідне людини, яка чогось досягла (якщо досягла, звичайно, бо мені це досі невідомо). І, людина, яка поважає себе, ніколи не стане писати з такою кількістю синтаксичних помилок, шановний.

   
 9. По-перше, не шановний, а шановна. А по-друге, я маю совість не перемивати кістки людині, що так багато зробила для нашого факультету. Так, може це було давно, але мало хто може похвалитись такими заслугами. І, він професор, а чого досягли ви? Поділіться з широким загалом.

   
 10. Це ви на кого натякаєте?

   
 11. А скільки захистилось у вас? У кожного слона є своя блоха! Ви блоха, шановний.

   
 12. Інколи блохи бувають настільки тупі, що самі проти себе коменти клепають, як от попередній. Однак, думаю, що прийдуть люди які їх все ж повиганяють*)

   
 13. У нього захистилось 27 аспірантів, будете мати таку кількість то пишіть, а зараз не сичіть у інеті як гадина.

   
 14. можливо, просто зараз ніхто не хоче їх брати…

   
 15. Прогресивніші??? Якби не Василь Іванович, тих прогресивних не було б зовсім.

   
 16. Це заслуговує поваги, якщо людина в такому віці має сили і бажання викладати. Але я не можу собі повірити: так довго тут вчуся, а БАЛЬЗАМ навіть не пробував…

   

Добавить отзыв