Преподаватели

Корягін Максим Вікторович

Львовская коммерческая академия, Львов

 


Корягін Максим Вікторович - Отзывы

 1. Корягін найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 2. А почему сразу заказные??? Иди вы считаете, что Максим Викторович не заслуживает уважения??? Я думаю, что ему глубоко наплевать на все эти дискуссии, которые мы тут разводим.

   
 3. “Хочу подчеркнуть, что еще не было такого мужчины, который бы не обращал внимание на красивых девушек. Но смотреть-то никто не запрещает? Если преподаватель имеет чувство юмора, подкалывает, или общается со студенткой – это сразу означает, что он с ней спит? Люди, очнитесь! Вам лишь бы обсуждать чужую личную жизнь.

  Но хочу напомнить, это сайт, в котором обсуждаются профессиональные качества преподавателя: знание предмета, который он преподает, организация работы, и т.д.

  Максим Викторович – объективный, разумный, с отличным чувством юмора преподаватель. На его парах никогда не бывает скучно- он всегда интересно и доступно объясняет, что даже к самому “”недогоняющему”” доходит. Это человек, у которого уровень знаний не ограничивается лишь предметами, которые он преподает.”

   
 4. И мне стыдно за вас, уважаемые студенты, что вы настолько глупы, чтобы писать всякую ересь на публичном сайте, не опираясь ни на какие факты, а лишь только веря в слухи, которые не имеют под собой никакой почвы. Хочу обратить внимание, что прежде, чем обсуждать человека и обвинять его в несовершенных делах, в первую очередь обратите внимание на себя: на свое поведение и манеры.

  А Вам, Максим Викторович, я очень благодарна за все знания, которые Вы мне даете, за Вашу поддержку и желание сделать из меня специалиста в своем деле.

   
 5. ахахахахах…меня тупо разрывает на смех:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Девочки, спасибо за огромное количество позитивных эмоций:))))))))))))))))) Продолжайте в том же духе:)))))))))))))))))))))))))))))))))) ахахахахахах

   
 6. мой ласкавый и нежный зверь!!!!!!! Жаль, что ты просто меня использовал, а я любила, хотела, могла!!!!!!!!!!!Ты Кай с льдинкой в груди!

   
 7. “ммм, бачу, Максим Вікторович дуже активний “”персонаж”” в ЛКА!!!! Прям “”пожЫратель сердец””. Так тримати, Максим Вікторович! Може вашу кандидатуру висунути на титул “”Секс-символа ЛКА””?”

   
 8. “А може він сам буде вирішувати, ким і чим йому займатись?
  Шкода, що мужчин нашої академії розглядають тільки з позиції “”коли і з ким або за скільки””.
  Бідолашка Корягін))))))) не може собі нічого більш гідного для розваг підібрати)))))))))))) виключно студентки ЛКА))))))))))) і ті не вдоволені)))))))
  Ахахахахахааааааааааа)))))))))))))))))))))))))))))))”

   
 9. Він класний, поважаю, і дівчата попустіться і шукайте собі партнера свого віку і свого рівня!

   
 10. а він бере гроші?

   
 11. “Народ!!!!! Ви що, взагалі подуріли?????? Про що ви пишете????????
  Максим Вікторович дуже хороший викладач і науковець. А те, з яким виглядом він ходить і кого він там “”…”” – це вас не повинно цікавити. Ви перш за все повинні його оцінювати як викладача: за його здібності і заслуги перед академією, адже вони є, а не за його особисті якості.
  І я на 100% впевнена, що ці “”пошлі”” та “”брудні”” коментарі пишуть дівчата, які крутили спідницями перед ним, а він не звертав на них уваги, от вони і мстяться. Одне я вам скажу: Дівчата, вивчайте предмет, я не викладача, який його викладає!!!!!!

   
 12. Да он прямо ГИГАНТ:))))
  Да и гигант во всем: в науке, в роботе и ….:))))))))

   
 13. а мені подобається

   
 14. Ого…. Он что, всю Украину оприходовал???:)))))))

   
 15. Красавчик – красавчик! І приставунчик тоже. На каву ми вже ходили, що далі? – А далі, дівчино, розслабся і вчи облік!!!!

   
 16. Класний викладач:))
  Спочатку, правда, діяв на нерви:))
  Дуже розумний, що не запитаю – на все відповість, пояснює доступно, не розуміють тількі ті, хто розуміти не хоче:)

   
 17. а що викладачі хіба не люди, він такий самий мужик як і інші, бачить симпатичну студентку і …..його ж ніхто не заставляє, він сам

   
 18. По-моєму, один із самих нормальних преподов в нашій Академії

   
 19. “прочитала всі комертарі і дуже здивувалася, адже в нього є жінка і 2 дітей, а тут хтось пише: “”на каву ми вже ходили і що далі?”””

   
 20. Розумний, цікаво викладає, вміє пояснити зрозуміло, харизматичний і не шкідливий (!!!) Дуже хороший викладач + наук. керівник д/р). Спасибі величезне Вам.
  Студенточка вечірнього відділення)

   
 21. Як на мере реальний чувак – коли тре поможе, і взагалі гонить собі.++ cимпатішний))

   
 22. Дуже класний! Самий улюблений викладач!Мусічка!!!)))

   
 23. дуже класний викладач!!!!

   
 24. я обожнюю його, симпатичний мужчина і прикольний викладач!!!!! Я просто від нього балдію!!!!

   
 25. найкращий викладач і просто красивий мужчина!!!

   
 26. Як викладач і людина супер, не вимахується,але трохи вимагає, але в кінці ставить без проблем, якщо вчиш. Уважаю в кінці вже нефік вимагати якщо за семестр не навчив. УВАЖУХА!!!!

   
 27. Одним словом найкращий)))))))))

   
 28. Cупер!!!!

   
 29. Нормальний препод!

   
 30. 100% на його парах не буває нудно)))

   
 31. Справжній Чоловік!!!!!!!!!!

   
 32. ДУЖЕ класний викладач.і весело можна пари провести і цікаво завжди. Красавчик))

   

Добавить отзыв