Преподаватели

Король Оксана Миколаївна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Король Оксана Миколаївна - Отзывы

 1. Оксана Миколаївно! Щиро радий Вас бачити! Вітання з Канади! Студенти, цінуйте того, кого маєте

   
 2. Є професія у світі —
  Серце віддавати дітям!
  Серце вчителя безкрає,
  Як би він його не краяв.

  Тому гідний вчитель шани.
  Так, любові і пошани
  За роботу непросту
  І за те, що я росту!

  Хай же вистачить терпіння
  Передати нам уміння.
  А за працю вашу діти
  Щиро вам дарують квіти!

   
 3. Ооооооо, це так сексуально читати!

   
 4. Кицьоха, я всьо ше скучяю за тобою. Скінчивший в тебе студент.

   
 5. Той, хто нічого не знає, і знає, що він нічого не знає, знає більше, ніж той, хто нічого не знає і не знає, що він нічого не знає.
  (С)

   
 6. Таке прізвище не міняють )))

   
 7. Вона вже не Король )))

   
 8. Я тоже )))))

   
 9. Я її просто обожнюю.

   
 10. НЕ СУДІТЬ,ЩОБ І ВАС НЕ СУДИЛИ.,БО ЯКИМ СУДОМ СУДИТИ БУДЕТЕ,ТАКИМ ЖЕ ОСУДЯТЬ ВАС,І ЯКОЮ МІРОЮ БУДЕТЕ МІРЯТИ,ТАКОЮ ВІДМІРЯЮТЬ ВАМ….(Матв.7,1-3)

   
 11. Мила усмішка….світла душа…справедливий педагог…..до чого придератися???????

   
 12. Від дня народження до зрілих літ
  Ваш Ангел є надійним охоронцем.
  Він ласка, він любов, він світ.
  Усе життя він поруч – наче сонце.
  З Днем Ангела, шановна наша Оксана Миколаївна!!!!!

   
 13. Відверта ворожість завжди підозріла і видає таємне споріднення душ.
  Вільям Хезлітт

   

 14. Інформація!!!!!!!!
  Критерії оцінювання викладачів музкафедри на оцінку “” 5″”.
  1.Хто заплатив
  2.Хворий ( особливо на голову)
  3.Пртеже завкафедри
  4.Вагітність
  ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!! Студенти.”

   
 15. У нашій криниці
  Плавають синиці.
  А ви, молодиці,
  Печіть паляниці,
  З печі виймайте,
  Нам по пиріжку дайте.
  Щедрий вечір, добрий вечір,
  Добрим людям на здоров’я!
  А за сим словом будь же нам здоров,
  Можний паноньку, господареньку,
  Не сам з собою, з господинею,
  З господинею та й з діточками.
  Вінчуємо ж тя щастям, здоров’ям,
  Щастям, здоров’ям та й новим роком,
  А й новим роком та й довгим віком!
  Христос Хрещається! В Ріці Йордані!
  Будьте здоровенькі, як вода Йорданська!

   
 16. Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоровя.

   
 17. Я бажаю Вам не тільки в Новому році і на Різдво, але на все життя ЩАСТЯ, бути в любові, жити любов’ю, мислити любов’ю такою, з якою Бог воплотився на землі для всіх нас. Христос рождається! Славімо вчинками Христа!

   
 18. Минають сторіччя, минають роки,
  Крокують по світу колядники.
  Виходять із дому у Вечір Святий,
  Заливчастий дзвоник лунає,
  В цю ніч народився спаситель Христос
  І кожен про свято це знає.
  «А що це за свято? » – людину спитай
  Щасливу або безталанну.
  Вона відповість, що це свято несе
  Нам віру в ДОБРО НЕЗДОЛАННЕ.
  Любові, миру, злагоди, мудрості Вам у Новому році. Хай Вас Бог оберігає і благословляє!

   
 19. Це хтось написав маючи великі комплекси!
  Отримуєте задоволення від чіпляння за усмішку??? Лікуйтесь!!!!!!!!!!!!!!!

   
 20. Оксана Миколаївна ,ви найкраща!!!! Побільше б таких викладачів!!!

   
 21. Краще пізно, ніж ніколи :)) Оксана Миколаївна! Вітаю Вас з Днем народженя!!!

   
 22. Оксана Миколаївна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Щастя Вам, успіхів, доброзичливих посмішок і міцного здоров’я!!!
  Вічно Ваші студенти! :)))

   
 23. Це не Оксана Миколаївна. відписує тут явно не одна людина. Ти хочеш щоб всі хто відписує назвалися, а самому назватися слабо.

   
 24. То якого милого ти пишеш тут всяку фігню?????????????????

   
 25. та нормальна вона жінка і нормально викладає

   
 26. А може ви когось з кимось плутаєте? Оксана Миколаївна гармонію НЕ ВЕДЕ! Такі відгуки можуть писати дійсно ті, хто вже два роки до неї на пари не ходить.

   
 27. Оксана Миколаївна ще дуже молода- у неї ще все по-переду!!!!

   
 28. І гарна приваблива жінка.

   
 29. Висловлювання одного, максимум двох незадоволених чи ображених студентів на педагога, не є показником якості його праці, а більше свідчать якраз про його професійність. Виступи на наукових конференціях, семінарах є найкращим доказом цього.
  Звісно, форум молодіжний, але не ввайжайте, що його читають тільки студенти.
  З великою повагою до Оксани Миколаївни, харківські колеги.

   
 30. Не цікаво вже все це читати. А хто так сильно вчитися хоче – назовися! Хай країна знає своїх героїв! Що за слабовольні воплі!

   
 31. Якраз ті люди у яких зовсім немає інтелекту і замість того щоб сидіти вчитися пишуть дурниці. Набиріться розуму і ліпше підіть повчіться

   
 32. перепрошую, що мої відгуки публікуються по три рази)))) сайт глючить))) Наталя

   
 33. І ще додам до мого попереднього, що вимоги з сольфеджіо за перший курс становили писати дво- три-голосні диктанти. Можна подумати, що після вступу ви б їх написали. А це говорить про ваш особистий рівень. Наталя

   
 34. І ще додам до мого попереднього, що вимоги з сольфеджіо за перший курс становили писати дво- три-голосні диктанти. Можна подумати, що після вступу ви б їх написали. А це говорить про ваш особистий рівень. Наталя

   
 35. Так хлопці закругляємось!!!! Бажаю Оксані Король оставатись завжди такою усміхненою як вона себе представила на фото.ребята ! давайте жити дружньо! Кіт Леопольд.

   
 36. Так хлопці закругляємось!!!! Бажаю Оксані Король оставатись завжди такою усміхненою як вона себе представила на фото.ребята ! давайте жити дружньо! Кіт Леопольд – а може дійсно ДОСИТЬ! Надоїло вже!

   
 37. Поки Оксана Миколаївна ставила вистави, займалася з нами театром – в універ було приємно і цікаво ходити. Вона подарувала радість спілкування зі сценою, розкрила багато талантів і особистостей. Це прекрасно що в нас є вона!

   
 38. Поки Оксана Миколаївна ставила вистави, займалася з нами театром – в універ було приємно і цікаво ходити. Вона подарувала радість спілкування зі сценою, розкрила багато талантів і особистостей. Це прекрасно що в нас є вона!

   
 39. І ще додам до мого попереднього, що вимоги з сольфеджіо за перший курс становили писати дво- три-голосні диктанти. Можна подумати, що після вступу ви б їх написали. А це говорить про ваш особистий рівень. Наталя

   
 40. В одній групі, розказували, здавали в О.К. сольфу, не то екзамен, не то залік, двохголосся співали, і тут хтось з студентів, – Оксана Миколаївна, а ви з нами б здали? І нічо, кажуть, заспівала зразу на читку, ще й ноти невідомі були, – партитура з хору.

   
 41. А мені здається, що із-за такої людяності Оксани Миколаївни на неї так пишуть. Хіба ви не знаєте, як у нас дехто може віднестись до студента, принизити, закопати під паркет. І нічого, – не пишуть, не жаліються. Хтось задасть вивчити – і парся, чк то самому зробити, а вона ще й запрошує залишитись після уроків, пояснити кому що не зрозуміле, перепитує по кілька раз, – ам все зрозуміло, все ясно? І після того писати, що вона сачкістка!?!?!?!?!?!?!?!?!Вся її біда в тому, що вона занадто відповідальна.
  І дійсно, писати про якісь особисті моменти життя можуть тільки покидьки. Наталя, підтримую тебе в цьому. Оля

   
 42. Я і незнав , що ми хлопці виявляється дегенерати!!!Може і так – нас тут трохи є в інтернет-клубі.Бавимося собі. то сидимо в однокласниках . то випадково попав на зону- шукаю знайомих викладачів. пані Оксана в неї я вчився .На нульовому рівні в мене сольфеджіо а тепер гармонія – повна труба.Але я не гніваюсь. бо немає вона педагогічного досвіду .Але то все гім.а варте окрім здоровя! Хіба не так??Як закінчу ту науку то цмокну її може в щічку . бо погоджуюсь що жінка вона приваблива.

   
 43. Я в шоці! Знову комусь не вкишені, то що хтось може бути таким позитивним! Оксана Миколаївна, ми б до такого не опустились, щоб обговорювати Ваше особисте.

   
 44. Уся ця писанина маячня- здається оправдання за саму себе.Диму без вогню не буває!!!!!!!!.
  А ви нас просто не зрозуміли , дівчата !!!!!!! Ми справді бажаємо ії вийти заміж , народити пару дітей , бо діти будуть файні , бо як кобіта вона файна … як викладач є над чим подумати!!!!!
  Ваші едіоти- хлопці.

   
 45. Оксана Миколаївна я ВАС вітаю!!!!! Якщо про вас говорять, навіть негативне, значить все ДОБРЕ, неуспішним людям не заздрять. А тим хто пише поради про особисте життя, раджу звернути увагу на своє особисте життя, там явно є ПРОБЛЕМА. Аня Єфремова 4 курс. Хто пише цю різну дурню раджу подумати чи може він відповідати за свої слова.

   
 46. “Оксана Миколаївна на вступній лекції нам казала: “”раз ви тут навчаєтесь, значить ви обрані, маєте Божий дар, і це радість для нас педагогів асистувати вам у пізнанні””. Вона навіть коли ставила нам двійки, казала: “”запамятайте, це оцінка ваших знань, а не особистості””.Невже ці “”обрані””, кого Оксана Миколаївна так поважає, можуть бути такими моральними дегенератами і писати такий бруд? Я в це не вірю! Це не наші студенти! Це чиєсь замовлення!”

   
 47. “Ну раді справедливості, якшо в О.К. “”втіхаря”” можна екзамен дістати, то чому Хрепунова з третього біля 20-ти номерів напамять вчила? А ше крім сольфи Король веде інші предмети. В курсі? Це явно хтось не з наших гнав”

   
 48. Не знаю, як в кого, а в нас всі екзамени відбулись. На останньому ми ще з Оксаною Миколаївною разом підраховували бали, щоб все було справедливо. І скажу вам, дістати свою оцінку було не легко. Кому то так повезло на шару оцінку дістати? Поділіться!

   
 49. З першого курсу Оксана Миколаївна вразила мене інтелектом, дивовижним розумінням людей,натхненням, з яким ставилася до своїх уроків.Якщо існує в світі відображення гармонії – то це вона.Вона жодного разу не поставилася зверхньо до студента, тільки їй притаманна особлива мудрість і неперевершена жіночність.Хто може собі уявити скільки всього встигає ця дивовижна жінка, як віддається своїй справі.Ніколи вона не втратила контроль над своїми емоціями, як би тяжко не доводилося.Вона робить усе, щоб навчання для її студентів було не тільки корисним, але й дуже цікавим.Я особисто вдячна Вам, Оксано Миколаївно, за самовіддану працю, за цікавинки, якими ви ділилися з нами на парах, за Островського і Баха, яких ми мучили)) Дякую від усього серця!Не зважайте на всі ті прикрощі, які тут дехто намазав. Це все пусте.
  P.S: обговорювати особисте життя жінки на сайті, не називаючи свого імені – не гідно людини, тим більше особистості.Назвися – тоді і поговоримо.В реальному житті.
  Наталя, 4 курс

   
 50. З першого курсу Оксана Миколаївна вразила мене інтелектом, дивовижним розумінням людей,натхненням, з яким ставилася до своїх уроків.Якщо існує в світі відображення гармонії – то це вона.Вона жодного разу не поставилася зверхньо до студента, тільки їй притаманна особлива мудрість і неперевершена жіночність.Хто може собі уявити скільки всього встигає ця дивовижна жінка, як віддається своїй справі.Ніколи вона не втратила контроль над своїми емоціями, як би тяжко не доводилося.Вона робить усе, щоб навчання для її студентів було не тільки корисним, але й дуже цікавим.Я особисто вдячна Вам, Оксано Миколаївно, за самовіддану працю, за цікавинки, якими ви ділилися з нами на парах, за Островського і Баха, яких ми мучили)) Дякую від усього серця!Не зважайте на всі ті прикрощі, які тут дехто намазав. Це все пусте.
  P.S: обговорювати особисте життя жінки на сайті, не називаючи свого імені – не гідно людини, тим більше особистості.Назвися – тоді і поговоримо.В реальному житті.
  Наталя, 4 курс

   

Добавить отзыв