Преподаватели

Коваль Таисия Петровна

Хмельницкий национальный университет, Хмельницкий

 


Коваль Таисия Петровна - Отзывы

 1. Слухай, якщо ти тупий, то тобі ні в кого не навчитися. Це, видно, ти нічого не шарило в її предметі, бо про неї так можуть строчити тільки невдахи! Дуже компетентна людина, завдяки Таїсії Петрівні я вступила до Києво-Могилянки!!

   
 2. Так, я згідна з вами. Тая Петрівна справді класна викладачка, розумна. Фанатка своєї професії. Від неї стільки можна цікавого дізнатися.

   
 3. Таїсія Петрівна – фанат своєї справи, даремно хтось має сумніви щодо її знань)

   
 4. те, що ваша обмеженесті загальмовує сприймання вами навчального матеріалу – абсолютно не проблема викладача, навпаки, ваше завдання як студента з загального потоку інформації, поданої викладачем, вибрати найголовніше для себе, вловити його… Таїсія Петрівна як вкладач дає зерно, а ви спробуйте проростити з ного дерево власного знання, а ящо ви потребуєте детального розжовування на рівні репродуктивного методу навчання, то, пробачте, але ви дарма вспули до університету, мабуть, варто звернути увагу на щось простіше… Таїсія Петрівна – прекрасний фахівець, педагог, науковець, громадський діяч, режисер, керівник, надзвичайна людина і чарівна жінка!!!)))))

   
 5. Викладач,віданний своїй справі і студентам!

   
 6. Незнаю, лично мне она очень понравилась. Очень умная, начитаная, добрая и справедливая.. Не то что некоторие преподаватели, даже не знают, самое елементарное

   

Добавить отзыв