Преподаватели

Коваленко Светлана Григорьевна

Запорожский педагогический колледж, Запорожье

 


Коваленко Светлана Григорьевна - Отзывы

 1. Закінчила педучилище 16 років потому, а кращої за Коваленко С.Г не бачила! Учитель з великої літери! Грамотна, ввічлива, справедлива, бездоганна, єдина! У цієї жінки дуже сильна та позитивна енергетика. Зараз працює у Січовому колегіумі – усі від неї у захваті. Уроки Коваленко С.Г. пригадую з теплом та любов’ю. Спасибі Богові за таких учителів!

   
 2. Мудра, щира, така рідна і така замріяно красива…Щаслива я, що Доля подарувала мені незабутні миті коло її серця. Хай Бог береже Вас, Світлано Григорівно! Ви – найкраща в світі. Люблю Вас, моя Берегине! І якби Бог здійснив одне заповітне бажання, я б загадала прожити життя біля Вас, народившись Вашою донею…

   
 3. Шкода, що не всі розуміють слова… а інколи погляду досить. А тут лиш слова та слова… мовчать і нічого не просять.

   
 4. Мудрый учитель

   
 5. низко,низко падает уровень воспитанности и моральности зпк….очень жаль, что вы еще очень маленькие и для всех хоррошей не будешь…..а то что с.г. всю себя посвятида колледжу и чтоб ее обсуждали так? так, прийдите, станьте заступником и я посмотрю какие отзывы прро вас будут писать.

   
 6. “Не гоните на С, Г, “”дівчатонька””. Старенькая бабушка, ну и что. Это же вам не вуз, а для педрогатни пойдет.”

   
 7. Світлана Григорівна! Не слухайте дурниць!! То люди темних душ, далекі від світлиць. Ми Вас любимо і цінуємо кожне Ваше слово, кожну Вашу добру справу і Вашу неосяжнобагату душу!

   
 8. На пенсию чи не на пенсию, а вона як нихто заслуговуе на повагу. По-любе, написать такие слова мог только глупец. Не звертайте, С.Г., на них уваги!

   
 9. “Мені надзвичайно пощастило вчитися у Світлани Григорівни. Ви лишаєтесь головним порадником в моєму житті. Дай Вам Бог здоров””я!”

   
 10. Ця Людина – світло та тепло нашого коледжу! Вона ніби мати, – завжди поряд у тяжку хвилину, завжди приголубить, зігріє…
  Вона оберігає нас, вболіває за нас, любить нас….Вона – коректор наших душ….
  Шановна Світлала Григівна, якщо Ви читатимете ці рядки, знайте – ми всі Вас безмежно-щіро любимо!!!
  (і вибачте за помилки)
  Ваш СП та всі ми

   

Добавить отзыв