Преподаватели

Козак Богдан Херйогознайович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Козак Богдан Херйогознайович - Отзывы

 1. Так! Заберіть просимо з списку викладачів неіснуючу постать Козак Богдан Херйогознайович!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!МОДЕРАТОРЕ, НЕ СПІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Слідкуйте , щоб ваш сайт був біль-менш культурнішим.

   
 2. Просимо модератора забрати взагалі прізвище неіснуючого викладача – це дурноватий мстивий жарт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДУЖЕ ПРОСИМО!!!
  СТУДЕНТИ,

   
 3. Я бажаю Вам не тільки в Новому році і на Різдво, але на все життя ЩАСТЯ, бути в любові, жити любов’ю, мислити любов’ю такою, з якою Бог воплотився на землі для всіх нас. Христос рождається! Славімо вчинками Христа!

   
 4. Дурню, що ж ти лаєшся, не аргументуючи своєї позиції? Прошу модератора видалити попередній допис. А Богдан МИКОЛАЙОВИЧ Козак – дуже талановита і сильна особистість, харизматичний актор і блискучий організатор. Він буквально з нічого створив факультет культури і мистецтв у Львівському університеті, який і досі тримається найперше на його особистому авторитеті. А те, що людина він справді сильна, а отже, непроста і неоднозначна, відлякує від нього слабаків і тюхтіїв – таких, як безіменний автор попереднього безпідставно-наклепницького допису.

   

Добавить отзыв