Преподаватели

Козак Тамара Миколаївна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Козак Тамара Миколаївна - Отзывы

 1. Мені подобається ця викладачка:розумна і приємна.І пожартує і спитає ,на парах ділова і в той же час ненапружена обстановка

   
 2. вона класна! освічена, добра, красива!

   
 3. “Тамара Миколаївна – одна з тих викладачів, на якій, на мою думку, тримається рейтинг факультету міжнародних відносин. Завжди елегантна, професійна, вишукана, як в розмові так і з вигляду, нема вульгарності в ній. Вона наочно показує, як має виглядати “”дружина дипломата””: стримана, в міру строга, добра, розуміюча, і звичайно, дуже доглянута і красива!”

   
 4. Тамара Миколаївна-прекрасний викладач! Вона вдало вміє поєднувати вимогливість, наполегливість і працьовитість з м’якістю,поступливістю та прекрасним почуттям гумору. Переважна більшість студентів хочуть навчатися саме у неї, знаючи її високий рівень професіоналізму та ентузіазму у даній справі. І зрештою, це просто красива жінка з чудовими людськими якостями!!!

   
 5. прекрасний педагог

   
 6. Тамара Миколаївна дуже класна викладачка!!!!! Талановита людина від Бога!!!!! Розумна, вміє подати матеріал так, що заслуховуєшся!!!! А так як жінка, просто неймовірно красива!!!! Дай Бог всім так шикарно виглядати , як вона!!!! Вона дійсно найкраща викладачка в універі!!!

   
 7. Тамара Миколаївна, для Вас
  Tina Turner – You Are Simply The Best =)

   
 8. “Шановна/ний анонім попереднього коментаря, завидуйте мовчки!) Якщо ви молода “”стильна”” викладач, дай вам Бог дожитися і допрацюватися, щоб вам писали стільки приємних слів, скільки написали тут їй,а якщо студентка то тим більше не пасує писати дурість про людину яка, не заслуговує того, що ви про неї написали. Це одна з найкрасивіших викладачів, жінка без віку,завжди усміхнена і ефектна, а про методику начання скажу з власного досвіду співпраці з нею, вона велика молодець, і працювати з нею одне задоволення. А викладачі такого рівня як Тамара Миколаївна, не запізнюються, а затримаються, якщо на це є причини. Це моя думка і думка більшості її студентів, тому не смітіть тут недоречними і не дотепними відгуками!!) Без образ”

   
 9. одна з найкращих викладачів факультету…гарна,розумна,кмітлива,людина і справедлива

   
 10. Це справді дуже добра людина з справжніми людськими якостями, особисто співпрацював з Тамарою Миколаївною. Кажуть, що за вродливою зовнішністю найчастіше криється щось неприємне, але не в цьому випадку. Тут і глибокий розум,і багатий досвід роботи, людяність+ дуже красива. З 10 балів ставлю 10 з плюсом!!!!!!

   
 11. крута викладачка

   
 12. Хоч не навчаюсь на факультеті міжнародних відносин, але слава про Тамару Миколаївну ходить навіть поза межами міжнару, як про годість кафедри іноземних мов!Колишні випускники про її метод викладання відгукуються якнайпозитивніше, бо пари захопливі і завжди цікаві. Одним словом, побільше б таких викладачів)

   
 13. подивившись на Тамару Миколаївну розумієш , що це міжнар. вродлива розумна, знає як зацікавити , як подати свій предмет. навіть той хто немає здібностей та бажання вивчить англійську. а всім іншим викладачам , я б радила навчитись такого вміння викладати. Тамара Миколаївна – це людина у якій все, і розум і краза і доброта , харизма, культура…….. це сама красива викладачка міжнару.

   
 14. доступно викладає, знає підхід до студентів, хоча і є трохи строгою, але це тільки +. як людина – цікава і сучасна, приємно спілкуватись з такою мудрою людиною!!!!

   
 15. Найкраща викладачка на кафедрі! Молода, розумна, з почуттям гумору! З радістю йду на її пари!!!!

   
 16. Про цю викладачку можуть бути тільки позитивні відгуки! Сучасна, любить свою справу і Знає свій предмет, вміє Викладати і Навчити! Вдячна їй за високий рівень викладання. Тамара Миколаївна достойна того, щоб з неї брали приклад як інші викладачі, так і студентки.

   
 17. Погоджуюсь з Вашими словами, приваблива, розумна, в неї є чого повчитись, а головне Тамара Миколаївна навчить і барана по-англійськи бекати! її пари ніколи не були одноманітними.
  P.S. виглядає розкішно, молода стильна жінка

   
 18. найвродливіша викладачка міжнару!!! розумна, предмет свій знає відмінно, харизматична, молоде покоління викладачів-міжнародників їй навіть в долю не падає)))! приємно з нею мати справу

   

Добавить отзыв