Преподаватели

Козицький Андрій Михайлович

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Козицький Андрій Михайлович - Отзывы

 1. У нього прекрасні лекції

   
 2. офігенний чувак. в мене веле уже рік семінарські заняття – я ще не знайшов теми, в якій би він не шарив. і знання в нього толкові…
  класні лекці… і насправді – напарах, на відмінувід багатьох інших викладачів навіть хочелться мидіти…

   
 3. “Суперовий викладач. Один з небагатьох, кого мені було цікаво слухати на істфаці. Але на відміну від “”колєги”” Сухого, який травив байки студентам, а вимагав в першокурсників знання, які майже неможливо було отримати поза межами вузу через специфіку курсу, завжди читав змістовні лекції. Здавати заліки чи іспити в нього було цікаво, він оцінював не лише зубріння, а й розуміння теми і нікого просто так не грузив.

   
 4. строгий, але добрий !!! мудрий!!! коли вчилась я боялась Андрія Михайловича :) але наспрвді він хороший :)
  а ще нещодавно, побачила його позитивні відгуки про одного чудового Львівського політика Юрка Михальчишина, от і зрозуміла Андрій Михайлович розуміється в людях !!!!
  ботани не ботани…….просто не обманюйте його дорогі студенти і обов’язково ходіть на лекції – вони суперові !!!!
  5732

   
 5. нормальний викладач, але дуже людина настрою! Буває злопам’ятний. Ніколи безпідставно не бакланить, оцінює справедливо. Екзамен здавати в нього – одне задоволення! Проте я раджу НІКОЛИ не жартувати з ним. Його помста жорстока….

   
 6. Дуже вимогливий, але справедливий. Лекції круті, один з небагатьох на істфаці що реально чогось вчить.

   
 7. Багато байок про нього ходить. А насправді-нормальний викладач. Лекції одні з найкращих які ви почуєте на факультеті, причому буде дійсно цікаво. До студентів дуже вимогливий, може питати найменші дрібниці, але якщо будете вчити, то здасте без проблем. І ще- ведіть нормальний конспект, конспекти – його манія)
  Так що менше слухайте двієчників які в нього були раз за семестр на лекціях, а потім дивувались чого в них талон…

   
 8. Крутий лектор) На його лекціях точно інших семінарських не напишеш так класно читає)

   
 9. + :)

   
 10. Нормальний дядько.Строгий, але любить розумних студентів.Завжди любив спитати, що останнє прочитав.Чув, що може обізвати, але свідком такого не був.Дуже розумний і вимогливий.А якщо ви тупий то не поступайте в універ і проблем не буде

   
 11. “чи хтось в А.М. Козицького здава екзамен на “”5″”?”

   
 12. Такий хороший викладач, хоча і вимогливий. Семінари проходили дуже цікаво, стільки всього нового дізнавались. А роботи його читати – одне задоволення=)

   
 13. упереджений.
  об’єктивність не його фішка

   
 14. Два в одному, і класний, і вимогливий. Ще й справді лякає студентів))) Але справді талановитий та розумний викладач!

   
 15. Будьте добрішими, ми вас дуже боїмось. Зі страху забуваєм що мали сказати)……. так не можна….

   
 16. хороший викладач та науковець….цікаво читає лекції, правда страшно було здавати колоквіум усний і потім екзамен, бо він вимогливий, знає цілу купу, яку студенту за один семестр трохи важко вивчити, а викладач, то всьо вивчає роками….тому завжди хотілось щоб він менше випитував конкретики.
  але всерівно не такий страшний чорт, як його малюють.

   
 17. А мені подобається. Лякають ним, а насправді досить доброзичливий. І справедливий. Справу свою знає і любить. І головне – пише дуже класні книги ) Цікаво читати )

   
 18. Чудесний викладач! Дотепний, вміє зацікавити предметом, словом професіонал і з шармом

   

Добавить отзыв