Преподаватели

Кравчук Алла Миколаївна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Кравчук Алла Миколаївна - Отзывы

 1. Я в якомусь глибокому шоці від того, що тут повичитувала… Для мене дивно, як взагалі можна писати таку гидоту, як в деяких дописах. Я не мала в Алли Миколаївни п’ятірки, але для мене очевидно, що вона талановита і дуже працьовита викладачка. Нащо ж таке писати, якщо це відверта брехня? Соромно якось, чесне слово. Дуже сподіваюсь, що А.М. не знає про існування цього сайту..

   
 2. Алла своєрідна людина, кому вона вгодила і все на іспиті добре закінчилось, то вона класна, кого трохи заганяє до навчання, то страшно погана!!!! У Алли треба вчитися, а не халявити.
  Але все ж таки вона людина дуже мінливого настрою, треба бути й обережним з нею!!!! Але загалом нормальна

   
 3. “Алла Миколаївна – супер викладачка, пояснює дійсно на рівні, який має давати університетська освіта, а не середняшкола. А тут деякі привикли, шо їм треба сто раз пережувати і по головці погладити. Все залежить від того, куди ви прийшли вчитись. Людина вона дійсно своєрідна і вимоглива, але щось не зауважувала, щоб в нашій групі в неї були якісь “”любимчики”” і “”нелюби””, щодо обєктивності – то більш обєктивного викладача важко й знайти. А щодо Варшави – то люди майте совість і хоч якусь краплю вдячності, нам дається така нереальна можливість повчитися цілий семестр у Польщі, набратися якогось досвіду і звісно мовна практика, а ви тут пишете, що студенти ні фіга не вчаться (ну це вже ваші проблеми!!!”

   
 4. “Наскільки ТУПО думати, що позитивне пише сама Алла! Не сперечаюсь, людина вона своєрідна, але я надзвичайно рада, що мене навчала саме Алла Миколаївна, матеріал вона пояснює суперово, потрібно просто кілька “”звивин””, щоб його осягнути. Багато тутешніх дописувачів цими звивинами обділені…”

   
 5. Щодо попереднього допису – на сто відсотків упевнена, що це не Кравчук писала. Зовсім не в її стилі так тупо погрожувати.

  Ой сильно мусіла Алла Миколаївна обідити якусь нещасну жертву, що та вже почала писати пости від її імені! Так ненависть очі застилає, що вже годна й своїх своїх коліжанок підставляти й викладачку провокувати? Ну-ну, зле бавишся, падруга.

   
 6. І ще одне: якщо писатимете негативні відгуки на мене, на наступній сесії завал гарантую

   
 7. А як на мене Кравчук цілком нормальна. Строга, правда, і не любить тупих, а так цілком позитивна.

   
 8. “пана Лучука знала особисто, на кожній парі з польської – прояв його тупості і нехіті до навчання.. тому нічого розумнішого, аніж “”кравчучки”” він просто видати не зміг.. цікаво, чи вистачило б сміливості сказати це особисто? чи особисто ми вміємо лише “”кляньчити”” відмінні оцінки?
  А.М. дуже здібний викладач, яка дійсно переймається знаннями своїх студентів. Жоден інший з кафедри не викладається так, як вона.”

   
 9. Таке враження, що принаймні частину негативних відгуків про Аллу Миколаївну написала одна й та сама людина. Причому, ця ображена полоністикою особа досить примітивна, що видно з того, як вона зловживає трикрапкою. Певно вже має кравчукозалежність, от й мусить принаймні раз на місяць як не вкусити, то бодай гавкнути.

   
 10. ну ви геніальні народ! дійсно чим Аллі ще зайнятися, як не вихваляти себе в інтернеті))) ???ахахах =))і як ви до такого додумались))))

   
 11. хм, не знаю, Алла класна тьотя, мені подобається в неї на парах

   
 12. “Народ так не можна! Алла Миколаївна нереально працьовита людина.Тому не любить людей типу “”&#347-mierdzacy len”” :). Та й все. І всі негативні коментарі, напевно, саме через це.
  Люблю і дуже поважаю Її такою, як Вона є.

   
 13. “хто злякався? Алла Кравчук?якщо ви так судите цю жінку, ви глибоко помиляєтесь..
  лише завдяки їй кафедра польської філології з кожним роком розвиваться,так само як і решта молодих викладачів кафедри. конкурсний бал на вступ саме на польську надзвичайно високий. думаю, це багато про що говорить.
  Пари. Алла Кравчук – викладач, в якої студенти навчилися не лише польської, а й дізнаються багато інших цікавих речей. власне, на парах в неї студенти розвиваються різносторонньо.
  те, що тут дехто “”фекає і фукає””, свідчить лише про те,що ви не зацікавлені в саморозвитку і у вдосконаленні.
  а насправді, низько і підло писати такі речі. який від цього сенс? якщо когось щось не влаштовує – промовчіть або скажіть це в очі- не принижуйте самі себе.”

   
 14. “рекція=ерекція. відстаньте від нещасної людини, ну вона зла, бо життя не вдалося, нема “”лове””, ну то хай вже там”

   
 15. Алла Миколаївна – хороший викладач і гарна людина. Докладає максимум зусиль для того, щоб студенти мали змогу десь поїхати, набратись досвіду….оскільки в інших студентів ані близько нема такої можливості…цінуйте це! А що до процесу навчання,вимоглива і справедлива викладачка. Дякую вам!)))

   
 16. як викладач і як людина Алла Миколаївна заслуговує поваги, то однозначно!!! і зовсім вона не змія і т.д… навпаки останнім часом я її не впізнаю…така щаслива і якщо у неї є якийсь привід то тільки можу потішитись і без приводу теж.) якби вона була м*ягкою, поступливою, то ви б вилізли їй на голову і ніфіга не знали польської!!!
  Алла Миколаївна – крута)))

   
 17. Якщо Ви, шановні колеги, у Варшаві байдикували, то хочу Вас розчарувати – Ви багато втратили!!!! Навіщо туди взагалі їхати? Кажете, стипендія мала?! Дякуйте взагалі, що є така можливість поїхати аж на цілий семестр та ще й стипендію отримувати.
  Хтось там говорив про несправедливість. Та я не знаю справедливішого викладача від Алли Миколаївни!!!!! За це їй дуже дякую та поважаю! І знаю, що не одна я так думаю!!!
  З повагою, Ю.

   
 18. якраз в Польщі на їхню стипендію МОЖНА прожити…)))за когось не переживайте, краще за себе думайте!

   
 19. МЛИНІВ!!!

   
 20. а для мене Алла Миколаївна навіть дуже добра!!!попередники вселили в нас страх, але нічого – пари проводились нормально!хоча ми були сильною групою…всякі гадості пишуть справжні неуки!!!

   
 21. “Вимоглива і справедлива – за це я поважаю Аллу Миколаївну!!! Я думаю, що на ній тримається наша кафедра!!!
  Народ, ви знали, куди поступаєте??? Для чого вступати на польську філологію, а потім говорити, що польської Вам багато??? І хто сказав, що А.М. нічого, крім польської не знає!? Хто хоче вчити філософію, може поступити на філософський!
  А щодо “”улюбленців””, то я думаю, це пишуть ті Студенти, які нічого не хочуть робити, тому і називають себе “”неулюбленцями””!!!”

   
 22. Ви повинні гордитися, що будете або є випускниками саме львівської полоністики. Саме завдяки нашій завкафедри, ми маємо змогу навчатися за найновішими підручниками, користуватися сучасними словниками!!!!! Мати змогу навчатися семестр у Варшавському університеті і багато іншого. Гріх цим не скористатися!

   
 23. вимогливість то є так!!!! але її є забагато буває!!! просто приходиш до неї на пару..нормально…а виходишіз аудиторії як вижатий лимон!!!!

   
 24. Вимоглива, і хоча деколи це переходить всі межі, думаю, що це плюс, бо якби вона була менш вимоглива, то ми мабуть не знали б в неї стільки, скільки знаємо.
  Справжній знавець свого предмету.

   

Добавить отзыв