Преподаватели

Кулинич Мирослава Миронівна

Украинская академия книгопечатания, Львов

 


Кулинич Мирослава Миронівна - Отзывы

 1. Народ, давайте трохи заспокоємось! Вона вже спокійніша: вже не так кричить, як кричала)))

   
 2. Ненавиджу, терпіти не можу, на дух не переношу її! Жахливо пояснює матеріал, верещить без всяких вагомих причин, насміхається і принижує бідних студентів, вимагає невідомо чого! Її щось спитай або попроси – зразу з порога дере горло і посилає куди подальше. Ну скажіть мені, будь ласка, дорогі студенти, який нормальний викладач буде так себе поводити зі студентами? Хіба так можна?
  Стільки нервів з’їла всьому моєму потокові, що далі вже нема куди… Вона одну дівчину з паралельної групи відпихнула від дошки. А ще одна дівчина забрала документи з академії через ту стару відьму.
  Хай тільки та дура спробує щось до мене вякнути – я не знаю що з нею зроблю. Мені начхати, що вона дружина ректора. Вона не має ніякого права студентів зачіпати!

   
 3. задрала… я інакше не скажу!
  дуже співчуваю студентам, в яких вона викладає.
  сама страшна як атомна війна, скандалить, оцінки занижує… її дикий крик напевно вся академія чує.
  студентів за людей не має: спочатку завалює, потім притензії якісь пред’являє. ще й на рівному місці висасує з пальця якусь проблему типу “Ви не поважаєте старших, ви грубіян (або грубіянка) і так дальше…”
  а коли в неї хороший настрій, що буває вкрай рідко, то вона говорить якісь дивні жарти… тільки їй і зрозумілі…
  ну навіщо тоді викладає, як тих студентів так ненавидить???
  я б на місці ректора давно її звільнила за таке скотське відношення до студентів! хай іде працювати прибиральницею, там нехай і випускає на всіх пар, а на студентів нема чого пар випускати! студенти їй нічого поганого не зробили.

   
  1. Ну, ректор її точно не звільнить))

    
 4. істеричка якась…
  вічно до всіх придирається і рипить не своїм голосом!
  я не ходжу до неї на пари і ні каплі не жалію!

   
 5. зла,жорстока,сварлива і некрасива жінка(
  категорично не подобається! фу!

   
 6. Я кілька років тому закінчила академію, та той жах досі не можу забути. Після такої викладачки мені не страшний жоден керівник чи начальник. Страх, приниження, відчай – це все що я та й інші студенти моєї групи отримали від неї. Подання матеріалу – жахливе, не зрозуміло, що вона хоче від бідного студента.

   
 7. Я скажу так: Мирослава Миронівна надзвичайно творча, розумна і талановита викладачка, яка чудово знає видавничу справу. Але педагог вона посередній, якщо не сказати поганий: їй бракує терпіння та спокою. Я думаю, вона з часом зміниться.

   
 8. Ставлю їй + лише з тієї простої причини, що вона дружина ректора і талановитий фахівець. Але психологічно витримати її просто неможливо! Навіщо ображати студентів, кричати на них і принижувати?

   
 9. відколи це вона хороша і розуміюча? з яких пір?

   
 10. чесно, вона мені не дуже(((
  а якщо серйозно, то вона ЗОВСІМ мені не подобається!

   
 11. Ну що тут можна сказати-людина присвятила своє життя для навчання і передачі своїх знань іншим. Людина хороша і розуміюча.

   

Добавить отзыв