Преподаватели

Кулиш Павел Лаврентиевич

Винницкий государственный педагогический университет им. Михаила Коцюбинского, Винница

 


Кулиш Павел Лаврентиевич - Отзывы

 1. Павло Лаврентійович, 3чі святий, любов мої жізьні і всяке таке.. я його обожнюю! це неймовірно дивна, але цікава глибока людина. я записувала усі його геніальні цитати. і колись зачитуватиму їх своїм власним учням та дітям.

   
 2. дратує мене. і не лише мене, а всю групу! його тупі жарти, які розуміє лише він сам, не можуть не вивести з себе. як людина , і як викладач він мені абсолютно не подобається!

   
 3. “Єдиний викладач, який мені сказав “”Із думкою, яку ви висвітлили у 2 розділі на 12 сторінці (3 абзац), я не зовсім згоден””. Він читає і памятає УСІ твори студентів, а це зараз рідкість.”

   
 4. Таких як він мало в цьому світі, можна сказати одиниці

   
 5. хороша людина!!!!!!!!!
  хороший викладач!!!!!!

   
 6. могу сказать точно,что таких людей еще не встречала….Настолько все неожидано и интересно он говорит ,что уловить его мысль практически невозможно..Но настолько ето правильно. .Он действительно такой один в нашем университете.

   
 7. Коли я навчався (1999-2005), то прикольнішого філософа не чув!
  ЙО!!!

   
 8. “Шановний Бу-га-га! Не знаю, як інші, але автором відгуку “”Куліш – супер…”” є студент ІФЖ, Олександр В. (певне, ви розумієте, що там з таким іменем лише один студент :)! Можете мене знайти в будь-який час під час навчання і спитати. Навіщо це раптом Кулішу писати про себе “”супер-відгуки””? Він знає собі ціну і без того! Ах народ, невже ви думаєте, що цей викладач такий же, як усі?.. Сумно!”

   
 9. “Людина, що прищеплює бажання задумуватися, людина з “”цікавинкою””. Та й взагалі Куліш – просто класний чувак!!! Поставити б його викладати замість деяких преподів, о тоді б прикольне життя почалося!!!”

   
 10. Куліш – супер! Найкращий викладач у нашій бурсі. Хочеться мати таких викладачів на всі предмети, а ще краще – його на всі предмети. З ним починаєш нарешті думати КЛЕПКОЮ, у школі цього не вчать, та й в універі тільки охоту відбивають. Доки в нас є Куліш, ще не все так погано. Пишіть побільше позитивних відгуків про нього, щоб він став №1 у Вінниці.

   
 11. Оглядываясь на то, какие бывают преподаватели, удивляюсь, что такой хороший преподаватель философии мог быть в таком не очень центральном заведении.

   
 12. Умный препод ничего не скажешь, как и все филосовы немноготого, но людей видит неплохо…неординарный он по всем параметрем и мне это в нем нравиться…побольше неординарных приподов и таких же интерестных, как он

   

Добавить отзыв