Преподаватели

Левицька Оксана Степанівна

Украинская академия книгопечатания, Львов

 


Левицька Оксана Степанівна - Отзывы

 1. Оооо… На першому курсі (в першому семестрі) я її люто ненавиділа і вважала найгіршим викладачем УАД. Та й інші студенти моєї групи її не любили і побоювались. Я ходити на її пари ходила, але не відповідала на семінарах і здала погану індивідуальну роботу. І модуль погано написала. І в кінці мене, звичайно, послали по талону здавати. Я О.С. зненавиділа ще більше. Але потім зрозуміла: я сама в цьому винна. Потрібно було відповідати на її семінарах, добре готуватись до модулів і добре робити індивідуальну роботу, що я і вам раджу, мої побратими-студенти! Не треба перекладати свою вину на чиїсь плечі! Треба вчитися.

   
 2. супер компетентна викладачка… взяток не бере… справедливо ставить оцінки… Я дуже її за то хвалю!

   
 3. В мене не виходить стипендія

   
 4. Я забувся

   
 5. Владік любить О.С.

   
 6. Потрібно в неї працювати, і тоді все буде добре!

   
 7. Перестаньте! Вона така сама людина, як і ви. Треба вчити в неї і відповідати.

   
 8. Морочить голову студентам: спочатку вимагає одне, під кінець зовсім інше. І не знати, чого вона хоче!
  Мало того, ще й дуже нещира.

   
 9. класна-класна, так строга, так зі своїми тарганами в голові, але….навчила багатьох читати))так-так, саме читати…адже не тільки тупо щось зачитували, вичитували і т.д., а от напркилад по собі знаю, з великим задоволенням читала твори, щоб обговорити їх на парі

   
 10. цікава, сувора, любить розповідати студентам про своє літературне життя, що може зайняти півпари:)

   
 11. Вимоглива, непідкупна, строга… за це її недолюблюють, але саме це і робить її гідною викладачкою, яка приходить в академію не години відчитати, а таки чогось нас навчити. За це їй від мене і респект)

   
 12. мой любимый преподаватель УАП, кафедры книговедения. с нею я действительно полюбил литературу. очень благодарен ей за ту прелесть, которой она меня научила.

   

Добавить отзыв