Преподаватели

Лосик Микола Іванович

Национальный университет «Львовская политехника», Львов

 


Лосик Микола Іванович - Отзывы

 1. не гоніть, з ним все ок.

   
 2. “Толерантний, але вміє постояти за себе, особливо якщо хтось з старших курсів “”від його імені”” збирає від першаків на екзамен. Чесний.”

   
 3. “а ти би прожив на таку зарплату? репетитортство помагає. то вже твоя проблема, чи чогось навчишся додатково. А баті і мами, що “”вламують”” різними способами, це ж норма, особливо для західняків. Подивись на ректора чи інших викладачів з Політеху і не ви …”

   
 4. lol Не шо говор..!

   
 5. це вже твої проблеми – шукати обхідних шляхів, якщо мозок не надається до фізики. Репетиторство з додатковими заняттями, за які Ти потім платиш і витягуєш за трієчку – це нормально саме для таких студіків-халявщиків. В Політесі особливо!

   
 6. “Смішний тіпон :) Якшо хочете заплатити йому але не вмієте: підійдіть на перерві і скажіть що хочете на додаткові заняття :) Власне це словосполучення: додаткові заняття. Прийдете 1 раз, він буцім вам шось пояснить і потім більше не ходете. А в кінці він вам скаже скільки за “”заняття””. Ну і звичайно автоматично в вас класна оцінка за екзамен :) Сам проходив і знайомі теж.”

   

Добавить отзыв