Преподаватели

Луць Людмила Андріївна

Львовский национальный университет имени И.Я.Франко, Львов

 


Луць Людмила Андріївна - Отзывы

 1. необхідно заучувати все, що вона каже з теорії права, наш курс, післядипломників, з 4-5-7 разу склали, ледь встигли перед ДЕК.

   
 2. Хай земля Вам буде пухом!!!

   
 3. “було б непогано, якби всі, хто пише подібну “”чорну”” мурню вийшли з-під анонімності Інтернет-мереж і заявили про це вголос. Чи боїтесь, аби вам пику не натовкли, аборигенам безмозким?”

   
 4. “дійсно … навіщо магістрам та методологія … з їхніми червоними від сорому дипломами вона їм не знадобиться для вязання хвостів коровам та малювання написів на нічниках та стінах туалетів … простіше, якби всі викладачі велися на “”папери”” … а рагулі та бики все одно надалі будуть намагатися купувати собі оцінки, дипломи, звання, посади …
  Л.А.,!!! не звертайте на них уваги!!!”

   
 5. На екзамені повела себе досить неочікувано! Хороші оцінки…Дякуємо!)

   
 6. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
 7. І я не чула нічого доброго про Л.А. . Неприємна навіть коли посміхається.

   
 8. де дивляться модератори проекту? це ж просто огидно читати… а єдиний автор цього злослів’я не боїться, що воно реалізується на ньому…

   
 9. “так “”подобається””, коли когось називають неінтелігентною людиною, особливо коли знаєш цю людину … мабуть “”сама інтелігентність”” написала відгук про Людмилу Андріївну – причина проста: Л.А. не терпить лицемірів, лінтюхів, брехунів та сідницецілувальників – особливо коли вони вдають з себе інтелігентів та ховають підлість за манерами”

   
 10. “Бережіться її, коли ви є “”падонком”” – вона таких на нюх відчуває! Людмила Андріївна чесна і справедлива людина – з навчання ще пам’ятаю :)”

   
 11. Прекрасний викладач, гарно викладає матеріал, багато знає, з розумінням ставиться до студентів. До неуків може ставитися відповідно!

   
 12. Висококваліфікований фахівець, чудова людина, красива жінка.

   
 13. Хороший викладач. Виклад теорій на високому рівні. Слід памятати, що всі ми прості люди та догодити кожному неможливо. Хто вчиться той знає.

   
 14. Людмила Андріївна! Низький Вам уклін і щире спасибі за всі вкладені у наші студентські і аспірантські голови знання. За мудрість, витримку і терпіння. А на негатив не звертайте уваги.

   
 15. суперська викладачка!!!

   
 16. Завдяки Вам,я став Людиною! Дякую і низький Вам уклін.

   
 17. Це справді викладач,про якого можна тільки мріяти! Людмило Андріївно, продовжуйте в тому ж дусі!

   
 18. Я дуже радий,що в нашому університеті ще є викладачі,котрі підходять до своєї справи з таким ентузіазмом і відкритою душею.
  Велике дякую Вам за те, що Ви є!

   
 19. дуже класні лекції, респект

   
 20. спокійна, толерантна, з хорошим почуттям гумору, цінує знання, не звертає уваги на родовід, дуже хороший викладач

   

Добавить отзыв